Dobrodosli
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Postovani posetioci,zelimo Vam prijatan boravak na nasem sajtu
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 .. Grafika ..

Ići dole 
+6
bladebg
Dusann
IzoInter990
pravnik92
Usa
Admin
10 posters
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 152
Datum upisa : 13.11.2014

.. Grafika .. Empty
PočaljiNaslov: .. Grafika ..   .. Grafika .. Icon_minitimePet Nov 14, 2014 12:19 am

TCM 15  LOGO MEGA PACK



Asie - AFC : 2260 Logos + 336 Competitions
Africa – CAF : 246 Logos + 38 Competitions
North America - CONCACAF : 468 Logos + 119 Competitions
South America - CONMEBOL : 1811 Logos + 85 Competitions
Oceania - OFC : 193 Logos + 71 Competitions
Europe - UEFA : 6919 Logos + 578 Competitions


>>>DOWNLOAD<<<  

Sacekajte 5 sekundi nakon otvaranja linka, zbog reklame koja iskace. Zatim u gornjem desnom uglu idite na SKIP ADD.

.. Grafika .. AngleterreTCM15bis

.. Grafika .. AngleterreTCM15bis2

Ubacite u : C\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2015\graphics\logos (ukoliko nemate folder "logos" napravite ga).
Zatim udjite u igru i odaberite opciju Preferences pa Interface i stiklirajte polje "Reload skin when confirming" a destiklirajte polje "Use caching to decrease page loading times" i idite na "Confirm dugme".
Kada vam ucita datoteke mozete ponovo stiklirati "Use cashing", kako bi vam igra bila brza, a destiklirajte polje "Reload skin when confirming" i potvrdite radnju na opciju "Confirm".
Izadjite iz ovih opcija i mozete pokrenuti svoj sejv. Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://fm-zaludjenici.serbianforum.info
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 152
Datum upisa : 13.11.2014

.. Grafika .. Empty
PočaljiNaslov: DF 11 MEGA PACK    .. Grafika .. Icon_minitimePet Nov 14, 2014 12:32 am

DF 11 MEGA PACK


>>>DOWNLOAD<<<

-Link vodi na fmscout sajt. Imate u ponudi i ostale graficke dodatke pri kraju teksta kao i update facepack-a. Pratite uputstva.
-Download osnovnog facepack-a aktivirate klikom na crveno dugme "Download Now" u gornjem desnom uglu teksta.



.. Grafika .. Df11-megapack-2014-15

.. Grafika .. Example1_49470

.. Grafika .. Manual_install_49470

Ubacite u : C\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2015\graphics\facepack (ukoliko nemate folder "facepack" napravite ga).
Zatim udjite u igru i odaberite opciju  Preferences pa Interface i stiklirajte polje "Reload skin when confirming" a destiklirajte polje "Use caching to decrease page loading times" i idite na "Confirm dugme".
Kada vam ucita datoteke mozete ponovo stiklirati "Use cashing", kako bi vam igra bila brza, a destiklirajte polje "Reload skin when confirming" i potvrdite radnju na opciju "Confirm".
Izadjite iz ovih opcija i mozete pokrenuti svoj sejv. Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://fm-zaludjenici.serbianforum.info
Usa
Local Manager
Usa


Broj poruka : 71
Datum upisa : 14.11.2014

.. Grafika .. Empty
PočaljiNaslov: Re: .. Grafika ..   .. Grafika .. Icon_minitimePon Nov 17, 2014 7:05 pm

KIT PACKS

>>>DOWNLOAD<<<

Odaberite kit pack koji zelite i kliknite na taj link, kada vam ucita novu stranu idite na DOWNLOAD dugme koje se nalazi u gornjem desnom uglu. Kada vam se zavrsi download otpakujte fajl ukoliko je zapakovan.
Zatim ga ubacite u : C\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2015\graphics\kits (ukoliko nemate folder "kits" napravite ga).
Zatim udjite u igru i odaberite opciju  Preferences pa Interface i stiklirajte polje "Reload skin when confirming" a destiklirajte polje "Use caching to decrease page loading times" i idite na "Confirm" dugme.
Kada vam ucita datoteke mozete ponovo stiklirati "Use cashing", kako bi vam igra bila brza, a destiklirajte polje "Reload skin when confirming" i potvrdite radnju na opciju "Confirm".
Izadjite iz ovih opcija i mozete pokrenuti svoj sejv Smile


Poslednji put izmenio Usa dana Uto Jan 06, 2015 11:41 pm, izmenio ukupno 3 puta
Nazad na vrh Ići dole
Usa
Local Manager
Usa


Broj poruka : 71
Datum upisa : 14.11.2014

.. Grafika .. Empty
PočaljiNaslov: Re: .. Grafika ..   .. Grafika .. Icon_minitimePon Nov 17, 2014 7:14 pm

SKINS

>>>DOWNLOAD<<<

Odaberite skin koji zelite i kliknite na taj link, kada vam ucita novu stranu idite na DOWNLOAD dugme koje se nalazi u gornjem desnom uglu. Kada vam se zavrsi download otpakujte fajl ukoliko je zapakovan.
Zatim ga ubacite u : C\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2015\graphics\skins (ukoliko nemate folder "skins" napravite ga).
Zatim udjite u igru i odaberite opciju  Preferences pa Interface i stiklirajte polje "Reload skin when confirming" a destiklirajte polje "Use caching to decrease page loading times" i idite na "Confirm" dugme.
Kada vam ucita datoteke mozete ponovo stiklirati "Use cashing", kako bi vam igra bila brza, a destiklirajte polje "Reload skin when confirming" i potvrdite radnju na opciju "Confirm".
Izadjite iz ovih opcija i mozete pokrenuti svoj sejv Smile


Poslednji put izmenio Usa dana Uto Jan 06, 2015 11:42 pm, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
pravnik92
Unproven Manager



Broj poruka : 1
Datum upisa : 23.11.2014

.. Grafika .. Empty
PočaljiNaslov: Re: .. Grafika ..   .. Grafika .. Icon_minitimeNed Nov 23, 2014 2:39 pm

Da li neko zna kako da skinem slike igraca
samo za nekoliko liga top 5 + Srbija? Kada
stavim na torent da se skida onaj od 6 giga
imam opciju da stikliram koje ocu slike ali
one se ne zovu po ligama već po brojevima,
pa ako neko zna koja od tih je Srbija bar.
Nazad na vrh Ići dole
IzoInter990
Admin
IzoInter990


Broj poruka : 29
Datum upisa : 15.11.2014
Godina : 33
Lokacija : Novi Pazar

.. Grafika .. Empty
PočaljiNaslov: Re: .. Grafika ..   .. Grafika .. Icon_minitimePon Nov 24, 2014 3:44 pm

Ne znam stvarno, ma skini sve, do sada bi sve to skinuo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Dusann
Unproven Manager



Broj poruka : 2
Datum upisa : 20.11.2014

.. Grafika .. Empty
PočaljiNaslov: Re: .. Grafika ..   .. Grafika .. Icon_minitimeUto Jan 06, 2015 3:17 pm

Jel moze neko da postavi neki bolji facepack jel u ovom nema mnogo igraca Zvezde
Nazad na vrh Ići dole
Usa
Local Manager
Usa


Broj poruka : 71
Datum upisa : 14.11.2014

.. Grafika .. Empty
PočaljiNaslov: Re: .. Grafika ..   .. Grafika .. Icon_minitimeUto Jan 06, 2015 11:27 pm

Dusann ::
Jel moze neko da postavi neki bolji facepack jel u ovom nema mnogo igraca Zvezde
Ovaj facepack je najbolji. Skini update. Imas ih ukupno 4. Pri kraju teksta na ovom linku su update linkovi torenta.
Nazad na vrh Ići dole
bladebg
Unproven Manager



Broj poruka : 1
Datum upisa : 31.12.2014

.. Grafika .. Empty
PočaljiNaslov: Re: .. Grafika ..   .. Grafika .. Icon_minitimeSub Jan 10, 2015 5:21 pm

dajte ozbiljno nase klubove,reprezentacije i top 5,6,7 liga na svetu,nema smisla da skidam 10 giga zbog kineza,ovih onih,kad u igri na to ni ne zalazim...molicu Smile
Nazad na vrh Ići dole
davidpancic
Unproven Manager



Broj poruka : 1
Datum upisa : 25.11.2014
Lokacija : Republika Srpska

.. Grafika .. Empty
PočaljiNaslov: Re: .. Grafika ..   .. Grafika .. Icon_minitimePon Jan 19, 2015 8:11 pm

Kako da ubacim slike stadiona ?
Nazad na vrh Ići dole
ultras84
Unproven Manager



Broj poruka : 1
Datum upisa : 20.11.2014

.. Grafika .. Empty
PočaljiNaslov: Re: .. Grafika ..   .. Grafika .. Icon_minitimeSub Jan 24, 2015 4:20 pm

ajde neka mi neko odgovori, zasto nece skoro ni jedan skin da mi se ucita?
Nazad na vrh Ići dole
Duci
Unproven Manager
Duci


Broj poruka : 1
Datum upisa : 16.11.2014
Godina : 33
Lokacija : Novosibirsk

.. Grafika .. Empty
PočaljiNaslov: Re: .. Grafika ..   .. Grafika .. Icon_minitimeNed Feb 01, 2015 12:46 pm

Treba mi pomoc! Ubacio sam ovaj TCM15 Logo megapack ali kada udjem u igru i kada nastavim sejv sto sam poceo ne pojavljuje mi uopste nijedan grb niti sliku igraca! Moze li neko da mi objasni o cemu se radi i da li sam pogresio nesto. Ubacio sam ovaj megapack u my documents pa u folder graphics u sports interactive.
Nazad na vrh Ići dole
Chonta
Unproven Manager
Chonta


Broj poruka : 7
Datum upisa : 16.11.2014

.. Grafika .. Empty
PočaljiNaslov: Re: .. Grafika ..   .. Grafika .. Icon_minitimeUto Feb 03, 2015 7:24 am

Duci ::
Treba mi pomoc! Ubacio sam ovaj TCM15 Logo megapack ali kada udjem u igru i kada nastavim sejv sto sam poceo ne pojavljuje mi uopste nijedan grb niti sliku igraca! Moze li neko da mi objasni o cemu se radi i da li sam pogresio nesto. Ubacio sam ovaj megapack u my documents pa u folder graphics u sports interactive.


Moras od pocetka da krenes...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





.. Grafika .. Empty
PočaljiNaslov: Re: .. Grafika ..   .. Grafika .. Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
.. Grafika ..
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» .. Grafika ..
» .. Grafika ..

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Dobrodosli :: Download Zona :: Football Manager 2015-
Skoči na: