Dobrodosli
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Postovani posetioci,zelimo Vam prijatan boravak na nasem sajtu
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 VfL Bochum,borba za Bundes Ligu

Ići dole 
AutorPoruka
^CoA^
Unproven Manager
^CoA^


Broj poruka : 6
Datum upisa : 17.11.2014

VfL Bochum,borba za Bundes Ligu Empty
PočaljiNaslov: VfL Bochum,borba za Bundes Ligu   VfL Bochum,borba za Bundes Ligu Icon_minitimePon Nov 17, 2014 5:57 pm

VfL Bochum,borba za Bundes Ligu 2dv3jid





Pocinjem SAVE sa VfL Bochumom,timom iz istoimenog grada, cilj mi je uvesti ih u Bundes Ligu i odrzati ih tamo u vrhu nemackog fudbala koliko je moguce. Media prediction mi je 2 mesto tako da se nadam plasmanu. U narednom periodu slacu vam slike reporta. FM 12 je u pitanju. Laughing  Pozdrav. Wink
Nazad na vrh Ići dole
^CoA^
Unproven Manager
^CoA^


Broj poruka : 6
Datum upisa : 17.11.2014

VfL Bochum,borba za Bundes Ligu Empty
PočaljiNaslov: Re: VfL Bochum,borba za Bundes Ligu   VfL Bochum,borba za Bundes Ligu Icon_minitimePon Nov 17, 2014 6:55 pm

Prvo prijateljske,odmah prva utakmica sok.... Neocekivani poraz,tada sam se vec razmisljao kako li cu protiv ostalih u ligi kad gubim od ovih ali kasnije se sve popravilo i u stilu smo odigrali ostale utakmice i trijumfovali.





VfL Bochum,borba za Bundes Ligu 970583




S obzirom da nas u ligi cekaju tezi protivnici resio sam da pojacam malo sastav a s obzirom da Bochum nije imao para za pojacanja morao sam da prodam neke igrace.








VfL Bochum,borba za Bundes Ligu 2ezio7b




A kao najkvalitetnije pojacanje pokazao se junior Bayer Leverkusena Nicolai Jorgensen,koji je u duetu sa Jong Tae Se-om gurao moj tim do gornjeg dela tabele.



VfL Bochum,borba za Bundes Ligu 2zioits














VfL Bochum,borba za Bundes Ligu 34y1eft





KASNIJE NASTAVAK  cheers
Nazad na vrh Ići dole
^CoA^
Unproven Manager
^CoA^


Broj poruka : 6
Datum upisa : 17.11.2014

VfL Bochum,borba za Bundes Ligu Empty
PočaljiNaslov: Re: VfL Bochum,borba za Bundes Ligu   VfL Bochum,borba za Bundes Ligu Icon_minitimePon Nov 17, 2014 11:05 pm

Da nastavimo,uz pomoc sjajnog Jorgensena i ostalih raspolozenih igraca moj tim je belezio solidne rezultate u ligi koja vam mogu reci da je veoma nezgodna i nema osim eventualno Frankfurta tima koji se izdvaja po kvalitetu.



VfL Bochum,borba za Bundes Ligu 312jl0l

Trenutno smo 4...sto znaci da smo na poziciji koja ne vodi dalje ali koliko su izjednaceni timovi moze svasta da se desi. Sve u svemu zadovoljan sam trenutnim stanjem na tabeli.

VfL Bochum,borba za Bundes Ligu Jrz3pi



I na kraju KUP....takmicenje u kome su me moji momci pozitivno iznenadili.


Prva runda: Protivnik Dresden,iskreno nisam ocekivao laku utakmicu ali su moji momci dokazali upravo suprotno i razbili rivala sa 5-0.

Druga runda:Pali smo se protiv dosta tezeg rivala,Bundesligas Koln,rekao sam mojim momcima da nemamo sta da izgubimo,da se opuste i na kraju se to i isplatilo posto smo ih dobili 3-1,nimalo lagano iako rezultat mozda drugacije govori. Rolling Eyes


Cetvrtfinale kupa: Najveci izazov do sada, cuveni Werder iz Bremena je dosao na Rewirpower stadion u Bochumu,iako smo u proslom kolu iznenadili Koln ocekivao sam da cemo primiti minimum 4 komada,ali opet skroz drugacija prica. tongue

Momci su hrabro usli u mec,igrali ravnopravno sa dosta jacim rivalom,bilo je dosta prilika na obe strane ali su mreze mirovale svih 90 min,tako da su morali da se igraju produzeci.

I onda BAM 1-0 za Bochum u 105 min,nadao sam se da cemo izdrzati do kraja ali ispostavilo se da je ovo tek pocetak. Ipak u 112 min ostajemo sa igracem manje i sledi bunker do kraja meca...  Smile

113 min 1-1 posle ovog gola sam bio ubedjen da cemo se uplasiti i primiti jos jedan i to se i desilo u 116 min i Werder je poveo sa 2-1.

Nakon toga iako smo imali igraca manje napadali smo i propustili neverovatnu sansu mislio sam: "To je kraj cim nismo iskoristili sanse" ali onda Daniel Ginczek momak pozajmljen iz BVB koga sam cekao da se konacno probudi i docekao.

120 min i usledili su jedanaesterci u koje smo usli sa znacajnom psiholoskom prednoscu i to i iskoristili i trijumfovali sa 3-1 nakon boljeg izvodjenja penala. lol!  lol!  


U polufinalu smo mozda mogli vise srece da imamo,ali ipak smo izvukli Bayer Leverkusen najtezeg moguceg rivala. Ali ja se nadam jos jednom podvigu. tongue


Evo i slika sa meceva i utakmice polufinala:

VfL Bochum,borba za Bundes Ligu 30xgbnp









VfL Bochum,borba za Bundes Ligu 1ikfo9








VfL Bochum,borba za Bundes Ligu Rc58v9








VfL Bochum,borba za Bundes Ligu 2w69hlg








Evo i SS tima.


VfL Bochum,borba za Bundes Ligu Hu38ns





To bi bilo to za veceras,ostvarili smo jos neke podvige ali cu to ostaviti za drugi put...ovih dana stize nastavak reporta..... PozZdraV  Cool  Surprised
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





VfL Bochum,borba za Bundes Ligu Empty
PočaljiNaslov: Re: VfL Bochum,borba za Bundes Ligu   VfL Bochum,borba za Bundes Ligu Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
VfL Bochum,borba za Bundes Ligu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Dobrodosli :: Football Manager - moja prica :: Moja karijera-
Skoči na: