Dobrodosli
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Postovani posetioci,zelimo Vam prijatan boravak na nasem sajtu
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид

Ići dole 
5 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
UltraExpertFF
Obcure Manager
UltraExpertFF


Broj poruka : 25
Datum upisa : 14.11.2014

ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид Empty
PočaljiNaslov: ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид   ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид Icon_minitimeUto Nov 18, 2014 12:34 am

Поздрав другари. Ево моје менаџерске приче Smile
Завршио сам факултет за тренера и менаџера на академији фудбала.Одмах по завршетку и добијању лиценце бацио сам се на посао.
Преферирам и обожавам рад и игру са малим играчима.Једнога дана зазвонио ми је телефон,јавио сам се и добио понуду о приватном разговору у просторијама ОФК-е.У почетку сам мислио да се то неко од мојих другара зеза јер знају колико обожавам тај посао.Када сам схватио да то није никаква шала већ да разговарам са председником клуба Дракчетом Димитријевић одмах сам се уозбиљио и пристао да се нађем са њим и поразговарам око евентуалног ангажмана.Док сам се возио двадесет тројком до карабурме већ сам видео себе на клупи овде,јако ми је одговарало што њихов играчки кадар чини 90% момака од 18-19година. Коначно стижем на карабурму и то на време,јер срећом нигде контрола бус плуса није ушла.Седам за сто и преговори крећу,изнео сам своје ставове и могућности,рекао да желим да радим са младима из сопствене школе касније их продајем како би клуб имао добар профит,обећавао сам средину табеле и 8 финала купа,председник је од мене тражио да доводим искусне фудбалере и да завршим на позицији која води у европу као и да стигнем до четвртине купа.Знао сам да је то малтене немогућа мисија,али прихватио сам изазов и добио уговор на две године.Склопио сам тим,неки млади играчи су отишли,неки дошли,неки пребачени из омладинаца и кренули смо у сезону.На терену најстарији Јовица Василић 24,тако да је њему и припала капитенска трака.Јако лош почетак сезоне,момци млади,жељни провода,обијање по сплавовима и изостанци са тренинга су убијали моју игру тактику а и вољу за радом.Све чешће опомене председника,испадање из купа у осмини финала,разочарење управе,све чешћи сукоби са играчима и на крају завршавамо на петој позицији која није водила у ЛЕ,наравно.На сву срећу висока плата коју ми је председник понудио оставила ме је у клубу и наредну,2015у годину. На сву срећу имало се пара од предходног прелазног рока и већина младих играча је остала клубу а самим тим годину старији и озбиљнији,знао сам да имамо страшан тим.Слика првог тр.рока  Arrow https://2img.net/h/oi62.tinypic.com/idg5xz.png Припремне утакмице смо одрадили у Мађарској и то јако лоше. Arrow https://2img.net/h/oi59.tinypic.com/1606l4p.png
Успут су играчи долазили и одлазили  Arrow  https://2img.net/h/oi58.tinypic.com/ztt205.png На моје велико одушевљење као и свих присутних у клубу за разлику од припрема и предходне сезоне ова сезона почиње одлично  Arrow https://2img.net/h/oi61.tinypic.com/bjcnm9.png Mени стижу понуде од разних европских клубова што мање познатих што са врха европе,али ја све одбијам чекајући да ми управа понуди НОВИ УГОВОР а они никако.Полусезону савршавамо као јесењи прваци у купу смо избацили Н.Пазар у 1/4.
https://2img.net/h/oi59.tinypic.com/eqtvzd.png


Poslednji izmenio UltraExpertFF dana Pet Nov 28, 2014 4:00 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Vuk94
Admin
Vuk94


Broj poruka : 17
Datum upisa : 14.11.2014

ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид Empty
PočaljiNaslov: Re: ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид   ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид Icon_minitimeUto Nov 18, 2014 1:51 am

Dobra pričica. Očekujem nastavak. cheers
Nazad na vrh Ići dole
UltraExpertFF
Obcure Manager
UltraExpertFF


Broj poruka : 25
Datum upisa : 14.11.2014

ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид Empty
PočaljiNaslov: Re: ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид   ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид Icon_minitimeUto Nov 18, 2014 4:58 am

Хвала Вуче! Smile
Пошто се полусезона завршила,играчи су отишли на кратки одмор а управа ме је обавестила да ћемо зимске припреме одрадити на уједињеним арапским емиратима,где смо одиграли и две утакмице,тачније са ал ша'аб и ајман,румуски клуж је такође био ту на припремама па смо се договорили да и са њима одмеримо снаге,момци су једва чекали да припрепре почну а пошто су оне одрађене добро жељно су исчекивали и меч са звездом,жељни доказивања...Тим је напустио само Палочевић који отишао за 750к а уместо њега пребачен је један дечак из школе.Пошто су припреме одлично прошле и без неких озбиљнијих повреда,исчекивао се и тај меч са звездом,момци су ми сваки дан у свлачионици причали како желе ову победу више него ишта да би се одлепили од њих и задржали прву позицију ако дође до неког кикса.Дошао је и тај дан,пре утакмице сам им рекао да се опусте јер знам као и они да могу да победе.Играли су добро,звезда је контролисала игру,али у 33мин комнен андрић је срушен у казненом а млади денић рутински матира кахримана са беле тачке.Нисам желео да се повучемо,као ни моји играчи желели смо да ову утакмицу приведемо крају како доликује,остали концентрисани и у 69ом минуту Комнен(иначе најбољи стрелац лиге коме у првој сезони нисам дао уопште прилику иако ме асистент уверавао да је боља опција од младог луке белић)постиже други гол за победу ОФК-е на маракани а ми остајемо на првој позицији са шест бодова више од другопласираног чукаричког.У полуфиналу купа извукли смо звезду,по Карабурми се већ прича да су нам дали бодове у лиги да би прошли у купу,надам се да ћемо демантовати приче навијача,проласком у финале купа! Smile
Следила је утакмица са Младости где смо водили 3:1 на полувремену па сам увео пар дечака,што је могло да ме кошта бодова,али извукли смо се победом од 4-3. Smile То би било све за данас,пишем вам поново сутра! Хвала свима који прате моју причу Smile
ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид 2192ovo
ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид 1pfbf7
Заборавих да напишем да су момци после победе над звездом изјавили за новине да би волели да продужим сарадњу са клубом,желео сам да их обрадујем и овај пут нисам навео да би волео да наставим са младим талентима из своје школе,али добио сам овај одговор.
ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид 1j6wlg
Nazad na vrh Ići dole
Usa
Local Manager
Usa


Broj poruka : 71
Datum upisa : 14.11.2014

ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид Empty
PočaljiNaslov: Re: ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид   ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид Icon_minitimeUto Nov 18, 2014 5:25 am

Bravo brate ! Za sada najbolja prica. Smile Po mom misljenju, ovo je najbolji sablon pisanja. Masta moze svasta Smile hehe
Pratimo te, ocekujemo nastavak Wink
Nazad na vrh Ići dole
UltraExpertFF
Obcure Manager
UltraExpertFF


Broj poruka : 25
Datum upisa : 14.11.2014

ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид Empty
PočaljiNaslov: Re: ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид   ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид Icon_minitimeSre Nov 19, 2014 1:34 am

После победе над Младости,неочекивани пад форме и губљење бодова од две смешне екипе.Одмах сам сазвао тим митинг да им јебем матер и питам кога они зајебавају и у чему је проблем у њивој игри одједно.Сви су ђутали погнутих глава а онда се капитен Василић огласио следећим речима. Шефе,пошто носим траку ја ћу одговорити у име екипе и стати иза ове две лоше утакмице,ово ми је можда последња сезона у ОФК и верујте да ми је стало до успеха као и овим младим момцима,стигао нас је умор нагомилане утакмице због купа и обавезе момака у репрезентацији,обећавам да ће следећа утакмица бити завршена у нашу корист као и следеће.Следећа утакмица била је куп са звездом па одмах потом чукарички који нам дише за врат на другој позицији што ми баш и није уливало поверење,међутим сјајни Комнен матира звезду на омладинском стадиону и тако разуверама и мене и навијаче који су причали да смо играли три за три са циганима.Улазим у свлачионицу видно срећан,али им говорим да се концентришу и не опустају јер нам следи тежак распоред и да играмо са звездом на маракани,да још није готово.Рекли су ми да су свесни свега и да не бринем пуно. ДЕКЛАСИРАЛИ СУ ЧУКАРИЧКИ!Изгледа да је морало да се да до знања ко вози трактор а ко отвара капију! Very Happy Наставиће се Smile
ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид 28vg9ph
ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид 11cei9s
Заборавио сам да напишем да је управа коначно позвала на разговор око новог уговора тј понудила нови уговор где су изразили само буџет и плате па сам отишао на разговор и рекао да желим да доводим што више младих играча који ће играти у првом тиму и да желим што више из омладинаца клавитетних играча да пребацујем у први тим. Тренутно у првом тиму имам 8 играча из моје школе,од чега је њих 6 у првој постави. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Banjola
Obcure Manager



Broj poruka : 38
Datum upisa : 19.11.2014
Godina : 33
Lokacija : Beograd

ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид Empty
PočaljiNaslov: Re: ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид   ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид Icon_minitimeSre Nov 19, 2014 2:46 pm

Svaka cast druze, pratim ovo svakako. cheers
Nazad na vrh Ići dole
UltraExpertFF
Obcure Manager
UltraExpertFF


Broj poruka : 25
Datum upisa : 14.11.2014

ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид Empty
PočaljiNaslov: Re: ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид   ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид Icon_minitimeSre Nov 19, 2014 6:18 pm

Banjola ::
Svaka cast druze, pratim ovo svakako. cheers
Хвала буразере! Very Happy
Пошто јагодина има пар јако добрих младих момака у екипи а притом заузима предпоследњу позицију на табели где дише за врат срему а слобода њој ,одједном ми је синула идеја Idea да пустим доњи срем да ме победи а јагодину добијем како би се ови одлепила а јагодина испала из лиге јер би се самим тим и цене играча смањиле.Све је ишло по плану,срем је повео 1-0 ја срећан,преокренуо сам на 2-1 и на крају се завршило 2-3 у корист Срема,све супер иде по ппану.Али,Бог није мачка па ми је мало помрсио конце,креће да ме јебе ко стигне,напушавам играче играм са другом поставом,звезда ме стиже и приближава се на пет бодова предности,али ипак смо се тргли на време јебо нас коњ lol! ,добили јагодину и део плана остварили.Остаје да сачекамо крај првенства,следи неугодни борац који је у првом делу узео бодове и звезди и мени,да напоменем да смо у финалу купа cheers .
ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид 4tu2s1
Nazad na vrh Ići dole
Banjola
Obcure Manager



Broj poruka : 38
Datum upisa : 19.11.2014
Godina : 33
Lokacija : Beograd

ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид Empty
PočaljiNaslov: Re: ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид   ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид Icon_minitimeSre Nov 19, 2014 6:30 pm

Srecno sta da ti kazem Very Happy I meni je Borac bio tezak protivnik, igram sa Partizanom. Mislim da su u prvoj sezoni jedino oni uspeli da prezive bez poraza u obe tekme. Smile
Nazad na vrh Ići dole
UltraExpertFF
Obcure Manager
UltraExpertFF


Broj poruka : 25
Datum upisa : 14.11.2014

ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид Empty
PočaljiNaslov: Re: ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид   ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид Icon_minitimeSre Nov 19, 2014 6:39 pm

Јооој неће ваљда и код мене,ако их добијем титула је осигурана,јављам се са резултатом и извештајем кроз пар минута. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
UltraExpertFF
Obcure Manager
UltraExpertFF


Broj poruka : 25
Datum upisa : 14.11.2014

ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид Empty
PočaljiNaslov: Re: ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид   ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид Icon_minitimeSre Nov 19, 2014 6:57 pm

ИИ ТО ЈЕ ТОО!ОФК-А је шампион Србије после много година пехар се вратио на омладински стадион!
Унија у трансу,Карабурма гори,грми,свуда се чују песме,салве,ваздух мирише на пиво и на добру атмосферу!
ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид Ju9vuv

ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид Eb4has

Што се тиче утакмица остале су још две са вошом једна лигашка и једна куп као и последње коло са радничким кг.Фокусираћемо се на куп а у лиги ће прилику добити бар омладинаца као и момци који нису имали велику минутажу Smile
Nazad na vrh Ići dole
Banjola
Obcure Manager



Broj poruka : 38
Datum upisa : 19.11.2014
Godina : 33
Lokacija : Beograd

ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид Empty
PočaljiNaslov: Re: ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид   ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид Icon_minitimeSre Nov 19, 2014 7:43 pm

Svaka cast majstore Very Happy Sad u sl. sezoni napadaj ulazak u LE bar Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
UltraExpertFF
Obcure Manager
UltraExpertFF


Broj poruka : 25
Datum upisa : 14.11.2014

ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид Empty
PočaljiNaslov: Re: ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид   ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид Icon_minitimeSre Nov 19, 2014 9:30 pm

Хвала пуно брате! cheers
РЕЗИМЕ СЕЗОНЕ!

Напокон завршена сезона.Освојен је и куп,успешнији смо били после пенала.
ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид 31525w7
Самим тим,дошао је и ред на продужетак сарадње,који сам жељно исчекивао,управа је била у фазону ти си наша светла тачка,курац,палац,почели да ме масте нешто као да сам ја будала капирате већ,а прошле сезоне кад су ми претили ногом у дупе то да заворавимо,а?Ееее,све се памти,али сада није тренутак Very Happy
ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид 28rppiq
Стизале се и похвале на моју адресу а ја на самом врху,фазон само вас гледам Е! Shocked
ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид 16iduaa
Наравно и једна добра вест,отерали смо јагодину у ранг испод где им је и место,вештачки клуб без икаквих навијача и љубитеља фудбала(наравно,то је само моје мишљење) Smile)
ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид Aewaq0
Што се тиче појачања и евентуалних одлазака,мислим да нико од мојих играча неће напустити клуб,осим ако не излети нека добра понуда а неко од следећих момчића би могао да појача редове шампиона Србије!
ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид 295qttg
ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид 9fu1ow
ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид Ztc7dh
ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид 214qpx
Nazad na vrh Ići dole
Banjola
Obcure Manager



Broj poruka : 38
Datum upisa : 19.11.2014
Godina : 33
Lokacija : Beograd

ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид Empty
PočaljiNaslov: Re: ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид   ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид Icon_minitimeSre Nov 19, 2014 11:42 pm

Sasa Lukic pun pogodak, razvija se opasno Very Happy Samo rokaj dalje, ja ovo pratim sigurno Smile
Nazad na vrh Ići dole
UltraExpertFF
Obcure Manager
UltraExpertFF


Broj poruka : 25
Datum upisa : 14.11.2014

ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид Empty
PočaljiNaslov: Re: ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид   ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид Icon_minitimeČet Nov 20, 2014 5:57 pm

Видећемо колико је управа спремна да одреши кесу,за сада једино Ристић дошао,тј продужена позајмница на још годину дана тако да ту паре нећу морати да трошим Smile
Унија дочекала оно што је највише прижељкивала,Омладински стадион је обновљен! ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид Estad1
Nazad na vrh Ići dole
Banjola
Obcure Manager



Broj poruka : 38
Datum upisa : 19.11.2014
Godina : 33
Lokacija : Beograd

ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид Empty
PočaljiNaslov: Re: ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид   ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид Icon_minitimeČet Nov 20, 2014 7:15 pm

Samo rokaj i izvestavaj nas, bas me interesuje ova prica Smile
Nazad na vrh Ići dole
UltraExpertFF
Obcure Manager
UltraExpertFF


Broj poruka : 25
Datum upisa : 14.11.2014

ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид Empty
PočaljiNaslov: Re: ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид   ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид Icon_minitimeČet Nov 20, 2014 8:43 pm

Увалила ми управа курчину са 200к за трансфере тако да сам побеђен,да не кажем издоминиран. Но сам сам себе сјебо једем ја говна у уговору да хоћу да доводим младе и перспективне играче и играче из своје школе ето ми га сад. Smile Мелег је слободан играч па ћемо покушати да се договоримо са њим око плате,ако не буде тражио неку надреалну са којом би могао да живи као цар и да пиша по нама сиротињи. Very Happy Иначе прво коло играћемо са М.Хаифа Smile
Nazad na vrh Ići dole
Banjola
Obcure Manager



Broj poruka : 38
Datum upisa : 19.11.2014
Godina : 33
Lokacija : Beograd

ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид Empty
PočaljiNaslov: Re: ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид   ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид Icon_minitimeČet Nov 20, 2014 8:50 pm

Juri Causica, Mudrinskog (ne znam kad im tacno isticu ugovori, ali mislim da je tu negde) ne znam da li ti se uklapaju u tim ali ubijaju Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
UltraExpertFF
Obcure Manager
UltraExpertFF


Broj poruka : 25
Datum upisa : 14.11.2014

ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид Empty
PočaljiNaslov: Re: ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид   ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид Icon_minitimePet Nov 21, 2014 1:32 am

Извукли смо се у израелу и сместили га стојкету мустафи,лоша вест је да сам испушио за све оне играче,партизан их је покупио све јер ја нисам имао пара нити сам могао да тражим више новца од управе,ал јбг.Шта је ту је,једини ко је појачао редове офке је Б.Алексић као слободан играч и пар момака из школе који су се вратили са позајмице.Наиме карабурмом се шире гласине да би могла да се деси једна трансфер бомба у виду позајмице,али то још увек није сигурно,тако да ако буде,бићете обавештени!Smile
ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид Rtqil5
Nazad na vrh Ići dole
Banjola
Obcure Manager



Broj poruka : 38
Datum upisa : 19.11.2014
Godina : 33
Lokacija : Beograd

ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид Empty
PočaljiNaslov: Re: ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид   ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид Icon_minitimePet Nov 21, 2014 9:59 am

Steta za one igrace al jbg. mora se dalje Very Happy

p.s. znam Cudica ludaka privatno, bice opasan igrac Smile
Nazad na vrh Ići dole
UltraExpertFF
Obcure Manager
UltraExpertFF


Broj poruka : 25
Datum upisa : 14.11.2014

ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид Empty
PočaljiNaslov: Re: ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид   ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид Icon_minitimeNed Nov 23, 2014 11:51 pm

Добар је брате начисто овде. :Д
ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид 33ugbq9
Прошли смо Хаифу изели супер куп са вошом,прошли лех и сада је на реду апоел.Од појачања једино дошао Бранимир Алексић и пребачено пар дечице.
Nazad na vrh Ići dole
Banjola
Obcure Manager



Broj poruka : 38
Datum upisa : 19.11.2014
Godina : 33
Lokacija : Beograd

ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид Empty
PočaljiNaslov: Re: ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид   ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид Icon_minitimePon Nov 24, 2014 4:48 pm

Jesi usao u LS? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
UltraExpertFF
Obcure Manager
UltraExpertFF


Broj poruka : 25
Datum upisa : 14.11.2014

ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид Empty
PočaljiNaslov: Re: ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид   ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид Icon_minitimeSre Nov 26, 2014 2:53 pm

Ма јесам тебра,ал боље да нисам. :Д
ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид 2mw5eut
Nazad na vrh Ići dole
Banjola
Obcure Manager



Broj poruka : 38
Datum upisa : 19.11.2014
Godina : 33
Lokacija : Beograd

ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид Empty
PočaljiNaslov: Re: ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид   ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид Icon_minitimeČet Nov 27, 2014 1:16 am

Hahahahahh zloooo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
UltraExpertFF
Obcure Manager
UltraExpertFF


Broj poruka : 25
Datum upisa : 14.11.2014

ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид Empty
PočaljiNaslov: Re: ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид   ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид Icon_minitimeČet Nov 27, 2014 2:25 pm

Страшно брате,управа ми даје 18к за трансфере а баланс нам 20м,значи мало је фалило да их напушим курцем и да одем,али исконтролисао сам се Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
UltraExpertFF
Obcure Manager
UltraExpertFF


Broj poruka : 25
Datum upisa : 14.11.2014

ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид Empty
PočaljiNaslov: Re: ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид   ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид Icon_minitimeČet Nov 27, 2014 5:58 pm

јебе ме ко како стигне и то без вазелина Smile) шта ће бити са реалом не смем да помислим...
ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид Izrghe
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид Empty
PočaljiNaslov: Re: ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид   ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
ОФК Београд ФМ15/АТ.Мадрид
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Dobrodosli :: Football Manager - moja prica :: Moja karijera-
Skoči na: