Dobrodosli
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Postovani posetioci,zelimo Vam prijatan boravak na nasem sajtu
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Tutorijal - osnovne opcije u FM-u 15

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Usa
Local Manager
Usa


Broj poruka : 71
Datum upisa : 14.11.2014

Tutorijal - osnovne opcije u FM-u 15 Empty
PočaljiNaslov: Tutorijal - osnovne opcije u FM-u 15   Tutorijal - osnovne opcije u FM-u 15 Icon_minitimeČet Nov 20, 2014 1:24 pm

Nazad na vrh Ići dole
sanyakiral
Unproven Manager
sanyakiral


Broj poruka : 1
Datum upisa : 20.11.2014

Tutorijal - osnovne opcije u FM-u 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tutorijal - osnovne opcije u FM-u 15   Tutorijal - osnovne opcije u FM-u 15 Icon_minitimeČet Nov 20, 2014 5:32 pm

Hvala, vrlo je korisno! Smile
Nazad na vrh Ići dole
Usa
Local Manager
Usa


Broj poruka : 71
Datum upisa : 14.11.2014

Tutorijal - osnovne opcije u FM-u 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tutorijal - osnovne opcije u FM-u 15   Tutorijal - osnovne opcije u FM-u 15 Icon_minitimeČet Nov 20, 2014 6:48 pm

Trudimo se brt Smile
Ukoliko mislis da treba jos neki tutorijal da napravimo ili nesto da objasnimo, slobodno komentarisi, daj misljenje, znaci nam puno Smile
Nazad na vrh Ići dole
zavetnik
Unproven Manager
zavetnik


Broj poruka : 23
Datum upisa : 17.11.2014
Lokacija : Novi Sad

Tutorijal - osnovne opcije u FM-u 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tutorijal - osnovne opcije u FM-u 15   Tutorijal - osnovne opcije u FM-u 15 Icon_minitimeČet Nov 20, 2014 11:09 pm

Pozdrav ljudi, da li neko moze da mi objasni gde da podesim za ovaj MENU sa strane da mi pored ikonice pise sta je sta?
Nazad na vrh Ići dole
Usa
Local Manager
Usa


Broj poruka : 71
Datum upisa : 14.11.2014

Tutorijal - osnovne opcije u FM-u 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tutorijal - osnovne opcije u FM-u 15   Tutorijal - osnovne opcije u FM-u 15 Icon_minitimeNed Nov 23, 2014 9:01 pm

zavetnik ::
Pozdrav ljudi, da li neko moze da mi objasni gde da podesim za ovaj MENU sa strane da mi pored ikonice pise sta je sta?
Mislim da je tu fora oko rezolucije. Promeni rezoluciju ili igraj u full screen modu i treba da ti se sredi to. Medjutim, ako ti monitor nije dovoljno sirok msm da tesko mozes da podesis da ti pise sta je sta Smile
Nazad na vrh Ići dole
Cvele
Unproven Manager



Broj poruka : 7
Datum upisa : 18.11.2014
Lokacija : Tamo daleko

Tutorijal - osnovne opcije u FM-u 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tutorijal - osnovne opcije u FM-u 15   Tutorijal - osnovne opcije u FM-u 15 Icon_minitimeNed Nov 30, 2014 1:21 am

Pozdrav, kako da pocnem kao nezaposlen? U pitanju je FM14, hvala u napred Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Tutorijal - osnovne opcije u FM-u 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tutorijal - osnovne opcije u FM-u 15   Tutorijal - osnovne opcije u FM-u 15 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Tutorijal - osnovne opcije u FM-u 15
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Dobrodosli :: Uvod i objasnjenja :: Opcije (generalno)-
Skoči na: