Dobrodosli
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Postovani posetioci,zelimo Vam prijatan boravak na nasem sajtu
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Kako je pocelo moje "ludo" putovanje kroz FM

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
profa
Unproven Manager



Broj poruka : 1
Datum upisa : 02.12.2014

Kako je pocelo moje "ludo" putovanje kroz FM  Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako je pocelo moje "ludo" putovanje kroz FM    Kako je pocelo moje "ludo" putovanje kroz FM  Icon_minitimeUto Dec 02, 2014 4:32 pm

Svaka cast !!! Smile samo napriddd
Nazad na vrh Ići dole
Milan Vostic
Unproven Manager



Broj poruka : 1
Datum upisa : 20.11.2014

Kako je pocelo moje "ludo" putovanje kroz FM  Empty
PočaljiNaslov: Kako je pocelo moje "ludo" putovanje kroz FM    Kako je pocelo moje "ludo" putovanje kroz FM  Icon_minitimeČet Nov 20, 2014 8:24 pm

Davne 2007. kupio sam prvi racunar,nije bio nista posebno mogao je da podrzi tek po koju igricu.Prvo sto sam instalirao bila je FIFA 2003. grafike malo jace od Super Maria, sa kamerom tako namestenom da se samo vidi desna strana terena,ali ipak je bila kul. Jednom prilikom kad je burazer svratio do mene sa sobom je poneo neke igrice(Stronghold: Crusader,Colin McRae Rally..itd,medju njima je bio i FM). Bio je to Football Manager 2007(uz "osmicu" po meni najjaci FM).Ipak to nije bila ljubav na prvi pogled,iako odlicno poznajem engleski jezik, igrica mi je delovala jako komplikovano.Burazer je otisao kuci, nije stigao sve da mi objasni, a ja sam ostao da se "kuburim" sa igricom.Poceo sam sejv sa Interom, stigla mi je ponuda za Adriana i prodao sam ga( o kako sam bio neiskusan). Trazio sam mu zamenu i izbor je pao na tada velikog talenta Fernanda Torresa. Prihvacena je ponuda od nekih 40-tak miliona i trebalo je da mu dam ugovor.Tada to nisam znao iako je to bilo veoma lako. Sukob je "kulminirao" i u besu sam rekao da je ovo najgora igrica koju sam igrao(o kako sam bio neiskusan).Prestao sam da je igram sve dok brat ponovo nije dosao kod mene.Naravno, usledilo je pitanje "Kako ide Fm, sa kime si poceo?" na sta sam ja odgvorio da ga uopste ne igram jer je jako glupa igrica.On se na to samo nasmejao i rekao:"Opusteno to sam i ja mislio na pocetku, hajde da ti objasnim sta ti nije jasno".Posle nekoliko lekcija, shvatio sam vecinu stvari i igrica je vremenom pocela sve vise i vise da mi se svidja.Nije proslo nedelju dana a vec sam postao "zaludjenik",sve igrice koje sam imao obrisao sam da bi bilo vise prostora za FM.Secam se koliko sam puta glumio da sam bolestan da ne bih isao u skolu i sve to zbog jedne igrice.Mislim da sam imao najvise izostanaka u skoli Very Happy Tokom odrastanja ostao sam veran FM-u, mnogi su izlazili subotom dok sam ja smisljao taktike kako da izvucem bod protiv nekog jaceg tima. Majka se cesto pitala da li sam uopste normalan. Kako je moguce da se derem na kompjuter?,Da uopste ne izlazim napolje?,Da nocima ne spavam zbog nekog transfer roka?Bila su to mnoga pitanja i odgovor je bio sam jedan-FOOTBALL MANAGER.


Kako je pocelo moje "ludo" putovanje kroz FM  LpePoTi--ZBOG TEBE UMALO PREKIDOH FM DA IGRAM SOTONO!
Nazad na vrh Ići dole
 
Kako je pocelo moje "ludo" putovanje kroz FM
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kako sam počeo da se drogiram
» Kako kreirati uspesnu taktiku
» Pripreme - Kako voditi pripremni period

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Dobrodosli :: Football Manager - moja prica :: Kako sam poceo da igram FM-
Skoči na: