Dobrodosli
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Postovani posetioci,zelimo Vam prijatan boravak na nasem sajtu
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Ооо Сузана ја волим Партизана!

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Dr. Moo
Unproven Manager
Dr. Moo


Broj poruka : 1
Datum upisa : 23.11.2014

Ооо Сузана ја волим Партизана! Empty
PočaljiNaslov: Ооо Сузана ја волим Партизана!   Ооо Сузана ја волим Партизана! Icon_minitimeNed Nov 23, 2014 4:01 pm

Поздрав свима, нов сам на овом форуму, али веома активан у ФМ свету. Завршио сам 2 сезоне.
Моја прича почиње Јуна 2014.године када сам као дечко ћерке Снежане Филиповић (директор у ПФК) преузео палицу над тимом. Једино што сам то тад имао је завршен ДИФ и континентална про Ц лиценца. Узели су ме за привременог тренера док не нађу одговарајуће решење.

У тиму ме је чекала веома млада али талентована екипа. Циљ је био да обезбедим врх табеле до довођења новог тренера.
Сагледао сам екипу и видео да ће ми фалити лево крило и један штопер. Док се неки играчи нису уклапали у концепт тима. Пошто као привремени тренер нисам могао да одлучујем сам о трансферима, пре сваког сам морао детаљно да објашљавам генералном одбору зашто и како.

Тактика коју ћу користити је 4-2-3-1.

У тим су стигли Славољуб Срнић из Чукаричког за 2,2М (1М одмах, 400К након одиграних 30 утакмица, и 800К након 48 месеци). Мимо њега, стигао је и искусни Огњен Вранеш, нашу срећу бесплатно, само је било мало проблема око високе плате, али смо и то некако успели да средимо. На полусезони је стигао млади бразилски штопер Карлос Хенрике за свега 150к.

Из тима су отишли Предраг Лука за 650К у Андрелехт, Милош Остојић за 750к у Карпати, Саша Илић за 68к у Нанси (највише због недељне плате која је износила зак 5,8к) и  на полусезони  Бранко Илић за 74к у Марибор.

Ооо Сузана ја волим Партизана! 14-15

Финансију су биле у плусу пар милиона.

Квалификације за Лигу шампиона су прошле више мање лако, једино смо стрепели од Апоела.

У групи смо добили Арсенал, Зенит и Спортинг из Лисабона. Веома тешка група.

Ооо Сузана ја волим Партизана! 14-15-ls

Уз реми и победу против Спортинга успео сам да заузмем трећу позицију после шест одиграних кола у групи и тако одем у Нокаут фазу Лиге Европе, тамо сам нажалост извукао Дортмунд који ме је дословно лако прошао иако су се играчи борили до последњег минута у Дортмунду.

Ооо Сузана ја волим Партизана! 14-15-le

Млади играчи су константно играли и добро се показивали, такође су и супер напредовали.

Пантић,Стевановић,Нинковић,Живковић, Шапоњић су буквало млели све у ЈСЛ.

Титула освојена вез изгубљене утакмице!

Ооо Сузана ја волим Партизана! Jelen-super-liga-overvie

Ооо Сузана ја волим Партизана! 14-15-jsl

Куп такође освојен без проблема.

Ооо Сузана ја волим Партизана! 14-15-kup

Сезона веома успешна. Освојена је дупла круна и изборено пролеће у Европи. Стручни штаб је био одушевљен мојим вођењем екипе и понудио ми двогодишњи уговор, који сам истог момента потписао, без размишљања.

Финансије су биле око 15М у плусу и добио сам 10М за трансфере. Био сам у чуду.

Клинци одушевљавају.

Толико за сада о овом извештају, касније или сутра ће доћи нови везани за другу сезону.

До скоријег виђења!

cheers
Nazad na vrh Ići dole
zavetnik
Unproven Manager
zavetnik


Broj poruka : 23
Datum upisa : 17.11.2014
Lokacija : Novi Sad

Ооо Сузана ја волим Партизана! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ооо Сузана ја волим Партизана!   Ооо Сузана ја волим Партизана! Icon_minitimeNed Nov 23, 2014 7:06 pm

Lepo lepo Smile Svaka cast ako si uspeo na fer nacin da uzmes ligu u prvoj sezoni bez izgubljene tekme Smile
Nazad na vrh Ići dole
Banjola
Obcure Manager



Broj poruka : 38
Datum upisa : 19.11.2014
Godina : 33
Lokacija : Beograd

Ооо Сузана ја волим Партизана! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ооо Сузана ја волим Партизана!   Ооо Сузана ја волим Партизана! Icon_minitimeUto Nov 25, 2014 3:46 pm

Ako stvarno fer igras, nisi los. Ja sam trenutno 5. sezona sa partizanom i mogu da ti preporucim Sasu Lukica, u mladom timu ti je na pocetku, razvija se u opasnog pleja Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ооо Сузана ја волим Партизана! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ооо Сузана ја волим Партизана!   Ооо Сузана ја волим Партизана! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Ооо Сузана ја волим Партизана!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Dobrodosli :: Football Manager - moja prica :: Moja karijera-
Skoči na: