Dobrodosli
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Postovani posetioci,zelimo Vam prijatan boravak na nasem sajtu
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Pare nisu sve u fudbalu...

Ići dole 
3 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
rusmir994
Obcure Manager



Broj poruka : 34
Datum upisa : 24.11.2014
Godina : 30

Pare nisu sve u fudbalu...  Empty
PočaljiNaslov: Pare nisu sve u fudbalu...    Pare nisu sve u fudbalu...  Icon_minitimePon Nov 24, 2014 11:27 pm

Pre dolaska seikova, PSG mi je bio omiljeni tim u Francuskoj, ekipa sa tradicijom, dobrim stadionom, ne previse dobrim, ali ipak mnogo borbenim igracima.. Na FM 08 sam osvajao titule sa njima, posle par sezona.. Idol- Pauleta.. Ali, otkako su dosli seici, klub se promenio, kao da se izvestacio, tako da je moja ljubav prema njima oslabila.. Jacala je prema ekipi koja ima dosta svojih talenata u timu, sto mi se dosta svidja, ekipi Olimpique iz Lyona.. Dakle, krecem sa njima, sledi uzbuljiva sezona, nadam se da ce neko pratiti, izvestavacu detaljno..
Nazad na vrh Ići dole
rusmir994
Obcure Manager



Broj poruka : 34
Datum upisa : 24.11.2014
Godina : 30

Pare nisu sve u fudbalu...  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pare nisu sve u fudbalu...    Pare nisu sve u fudbalu...  Icon_minitimePon Nov 24, 2014 11:56 pm

Seo sam na klupu Lyona, i prvo sto upada u oci je dobra, mlada ekipa, a onda mali transfer budzet, a mozemo reci povelika ocekivanja od uprave..
Media Prediction: 4th
Transfer Budget: 3.2m, za cilj imamo kvalifikacije u EL

Realno gledano, za te pare tesko mogu da dovedem igraca u ekipu koji moze dosta da uradi, no strpljivo cu igrati, forsirati omladince svoje..
Cilj u prve cetiri sezone je bar jednom izboriti prolazak u nokaut fazu Lige Evrope, i Lige Sampiona.. Za dalje ciljeve cu videti vremenom, u zavisnosti od rezultata..

Pare nisu sve u fudbalu...  883px-Olympique_Lyonnais.svg
Nazad na vrh Ići dole
rusmir994
Obcure Manager



Broj poruka : 34
Datum upisa : 24.11.2014
Godina : 30

Pare nisu sve u fudbalu...  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pare nisu sve u fudbalu...    Pare nisu sve u fudbalu...  Icon_minitimeUto Nov 25, 2014 12:08 am

Vec je stiglo prvo pojacanje, Tariq, za 325k, iz Al-Quwa Al-Jawiya
Potpisao i Luka Jovic iz Zvezde, kostace me oko 2miliona, ali nema veze, odlican je igras.. SS od Tariq

Pare nisu sve u fudbalu...  2wg4xo2
Nazad na vrh Ići dole
Banjola
Obcure Manager



Broj poruka : 38
Datum upisa : 19.11.2014
Godina : 33
Lokacija : Beograd

Pare nisu sve u fudbalu...  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pare nisu sve u fudbalu...    Pare nisu sve u fudbalu...  Icon_minitimeUto Nov 25, 2014 12:28 am

Samo peglaj dalje, ja ovo pratim cheers
Nazad na vrh Ići dole
rusmir994
Obcure Manager



Broj poruka : 34
Datum upisa : 24.11.2014
Godina : 30

Pare nisu sve u fudbalu...  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pare nisu sve u fudbalu...    Pare nisu sve u fudbalu...  Icon_minitimeUto Nov 25, 2014 12:42 am

Uspesno doveden i Kramaric, posle 2 odlaganja, skupio sam pare, 3.2m je iznosio transfer, a da bih ga doveo morao sam prodati Bedima, koji je otisao u Sevillu, za 3m, dok je Kone zavrsio u Lillu, rivalu, ali nema veze, sam je trazio da ide, da bi igrao LS(Govno prodano)..
Kramaric odlican igrac, bar po ocenama
SS:
Pare nisu sve u fudbalu...  34flfdk

Prva prijateljska je prosla odlicno, rezerve su stradali, da bi se Kopenhagen bolje poneo, i dosta dobro odigrao, ali posle su usledile pobede, iako su u pitanju klubovi malo nize klase.. Dizao sam moral ekipi Very Happy

Pare nisu sve u fudbalu...  26264qd

Izvukli smo Ruch u LE, i nadam se prolazu u grupnu fazu..
Nazad na vrh Ići dole
rusmir994
Obcure Manager



Broj poruka : 34
Datum upisa : 24.11.2014
Godina : 30

Pare nisu sve u fudbalu...  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pare nisu sve u fudbalu...    Pare nisu sve u fudbalu...  Icon_minitimeUto Nov 25, 2014 12:43 am

Banjola ::
Samo peglaj dalje, ja ovo pratim cheers

Hvala Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
rusmir994
Obcure Manager



Broj poruka : 34
Datum upisa : 24.11.2014
Godina : 30

Pare nisu sve u fudbalu...  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pare nisu sve u fudbalu...    Pare nisu sve u fudbalu...  Icon_minitimeUto Nov 25, 2014 1:29 am

Posle neuspesnog pokusaja da dovedem Sistoa iz Mitjylanda, moze se reci da sam odustao od novih pojacanja za ovaj deo sezone.. Tariq se pokazao odlicnim igracem, ali je losa osoba, te je zbog neregistrovanja za tim trazio da ode odmah, velike muke imam s njim, ali evo, stvari se stabilizuju, u prvoj je postavi, sad mu je tesko da se adaptira na nacin zivota i stil fudbala u Lyonu..
Kramaric, zver, sta reci..
Prva utakmica u kvalifikacija za LE, protiv Rucha u Poljskoj, prosla je ocajno, los mec, mrtav, koji je Ruch dobio sa 1:0, iz nekog sugavog suta..
Druga utakmica, znam da ako ne prodjem, vec na pocetku ce poceti rasprava sa upravom.. Utakmica je pocela, prilike se nizu, i vec u 11 minutu Kramaric spasava stvar.. 1:0.. 32 minut, Gourcuf projektilom trese mrezu gostiju, 2:0.. Bilo mi je lakse.. Sve do 39, gde je sviran penal, te su gosti smanjili prednost na 2:1, nikako ne godi.. Vec mi je prpa, sta da radim ako ostane, au.. Penal.. 44 minut.. Kramariiiiiiiic.. 3:1 Poluvreme.. Sanse se nizu, jedna za drugom, Kramaric izlazi 1 na 1, i nista.. 81. minut, hladan tus.. Projektil opet, ali u mojoj mrezi.. 3:2, gotovo je.. Samo sto pomislih, kad 4:2, autogol.. Prilika za 4:3, i skida golman, i upravo iz kontre Lacazette daje gol, i postavlja konacnih 5:2.. Odlicna utakmica..

Na debiju u prvenstvu, nimalo srece, i poraz od Rena kod kuce, gde su me dobro docekali navijaci, sa 36000, sto nisam ocekivao.. Izgubio sam bitku, ali ne i rat.. Sutra nastavljamo..
Nazad na vrh Ići dole
rusmir994
Obcure Manager



Broj poruka : 34
Datum upisa : 24.11.2014
Godina : 30

Pare nisu sve u fudbalu...  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pare nisu sve u fudbalu...    Pare nisu sve u fudbalu...  Icon_minitimeUto Nov 25, 2014 11:36 am

Kao i u proslom kolu, prva utakmica u kvalifikacijama za LE bila je ocajna.. Gostovao sam Malmeu, i izgubio 1:0, gol iz ofsajda 2 metra, ali sudija slep kod ociju, jebem mu sve smrdljivo..
Revans mec, znam da me pobeda bez primljenog gola ili salje dalje, i u produzetke.. Pritisak na meni, na igracima..
9. minut, Andreeeej Kramariiiiiiiiiic.. 1:0.. 32. Grenieeer, ajde, gazi bre, to.. 43. Kramaric, 3:0, vec sam se opustio.. Gotovo je.. Povredjuje se stoper Rose, a nemam nijednog u izmeni, tako da Gonalons staje na mesto stopera, a Mvuemba na njegovo mesto, DM.. Rezultat ostaje nepromenjen, Lyon je u Ligi Evrope..

Grupa nimalo laka, ali msm da smo u mogucnosti proci..
Grupa K: Lyon, Gladbach, Slovan Liberec, Feyenoord

Ostao sam bez stopera, ali posto Sviatchenko ne zeli doci, cekam da se Bisevac oporavi, nadomak je nastavka treninga..
Nazad na vrh Ići dole
rusmir994
Obcure Manager



Broj poruka : 34
Datum upisa : 24.11.2014
Godina : 30

Pare nisu sve u fudbalu...  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pare nisu sve u fudbalu...    Pare nisu sve u fudbalu...  Icon_minitimeUto Nov 25, 2014 11:46 am

Poslednje pojacanje za ovaj deo sezone.. Thomsen, stigao iz Aalborga, za 3.4 m

Pare nisu sve u fudbalu...  Xgfdhh
Nazad na vrh Ići dole
rusmir994
Obcure Manager



Broj poruka : 34
Datum upisa : 24.11.2014
Godina : 30

Pare nisu sve u fudbalu...  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pare nisu sve u fudbalu...    Pare nisu sve u fudbalu...  Icon_minitimeUto Nov 25, 2014 11:48 am

Ovako izgleda prelazni rok.. Vlasic ostao u Hajduku na pozajmici..

Pare nisu sve u fudbalu...  14kebu1
Nazad na vrh Ići dole
rusmir994
Obcure Manager



Broj poruka : 34
Datum upisa : 24.11.2014
Godina : 30

Pare nisu sve u fudbalu...  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pare nisu sve u fudbalu...    Pare nisu sve u fudbalu...  Icon_minitimeUto Nov 25, 2014 1:11 pm

12 mesto na polusezoni, vec se bune igraci, a budzet je mali, ne mogu dovesti nikoga da donese nesto dobro u ekipu.. Jedina pozitivna stvar je prolazak dalje u Ligi Evrope..
Rezultati:
Pare nisu sve u fudbalu...  2mfyk5u
Nazad na vrh Ići dole
Banjola
Obcure Manager



Broj poruka : 38
Datum upisa : 19.11.2014
Godina : 33
Lokacija : Beograd

Pare nisu sve u fudbalu...  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pare nisu sve u fudbalu...    Pare nisu sve u fudbalu...  Icon_minitimeUto Nov 25, 2014 3:42 pm

Po meni je isfurana prica sa Kramaricem, svi zivi ga dovode a on nista posebno nije. Kolko vidim 12i si u ligi sto je los rezultat za klub takvog renomea, moras ti to puno bolje. Srecno, nastavi sa pisanjem ja cu ovo sigurno ispratiti do kraja. cheers
Nazad na vrh Ići dole
rusmir994
Obcure Manager



Broj poruka : 34
Datum upisa : 24.11.2014
Godina : 30

Pare nisu sve u fudbalu...  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pare nisu sve u fudbalu...    Pare nisu sve u fudbalu...  Icon_minitimeUto Nov 25, 2014 6:24 pm

Vidim da nije mnogo pokazao, dao je par golova, ali sta ocekivati od jedinog spica u postavi.. No, morao sam naci nekog napadaca koji moze davati golove, mislio sam da je dorastao skroz izazovu, ali nista.. Ako se ne popravi do kraja sezone, bugija.. Trenutno ide malo bolje, digli smo se posle pobede protiv PSGa.. Uskoro nove slike..
Nazad na vrh Ići dole
rusmir994
Obcure Manager



Broj poruka : 34
Datum upisa : 24.11.2014
Godina : 30

Pare nisu sve u fudbalu...  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pare nisu sve u fudbalu...    Pare nisu sve u fudbalu...  Icon_minitimeUto Nov 25, 2014 8:22 pm

Moram reci da sam se ogresio o Andreja, upravo mi je izvukao guzicu iz govana, doneo je pobedu u Lillu Very Happy
Trenutno stanje na tabeli je 10, A Andrej je u Ligi dao 13 golova na 27 meceva, dok je na 41 meca u svim takmicenjima dakle, dao 22 gola, sto i nije lose, za prvu sezonu.. Nadam se vecem budzetu u drugoj sezoni, ali msm da ce od toga biti mrka kapa..
Dakle, rezultati su do sada losi i dalje, mozete videti i gori start drugog dela sezone od prvog, ali u zadnja 4 kola u ligi vezao sam pobede, raste moral ekipi, i igraju bolje..

Pare nisu sve u fudbalu...  2llc3sx
Nazad na vrh Ići dole
rusmir994
Obcure Manager



Broj poruka : 34
Datum upisa : 24.11.2014
Godina : 30

Pare nisu sve u fudbalu...  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pare nisu sve u fudbalu...    Pare nisu sve u fudbalu...  Icon_minitimeUto Nov 25, 2014 11:40 pm

Au.. Odlicna forma krasi Lyon trenutno, i 3 kola pred kraj, samo 2 boda dele na od 5og mesta, i Lige Evrope.. Menjao sam taktiku, igrace, pricao sa njima, i izgleda da je to urodilo plodom, Benzia se probudio, Kramaric odlican, kao i cela ekipa moze se reci trenutno.. Upravo smo deklasilari Evian sa 5-1, 2 gola Andreja i 1 Benzie.. Lacazette povredjen, opet, 4 put u sezoni, i izgubio sam strpljenje, cekam leto, pa verovatno teram metiljavog camugu iz tima..

Sta mislite, mogu li do 5 mesta na kraju?

Pare nisu sve u fudbalu...  2cfdszm

Pare nisu sve u fudbalu...  Wa0uja
Nazad na vrh Ići dole
rusmir994
Obcure Manager



Broj poruka : 34
Datum upisa : 24.11.2014
Godina : 30

Pare nisu sve u fudbalu...  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pare nisu sve u fudbalu...    Pare nisu sve u fudbalu...  Icon_minitimeSre Nov 26, 2014 12:31 am

Caen je porazen sa 3:1, zahvaljujuci Andreju, koji je doneo preokret.. Bordeaux je prosao odlicno, 2:1 je izgubio samo, na Gerlandu, ali sam zivce izgubio kada je Bisevac u 82 povredivsi njihovog Rolana, napravio slobodnjak na 17 m, i dobio crveni.. Sta da radim, da ubacim stopera, i cuvam 1:1, ili.. Imam bolju ideju.. Gonalons na stopera sa MCa, i igraj.. I gol, mozda i najbitniji, Thomsen postize, za konacnih 2:1..
I zadnje kolo.. Idem ekipi koja je drugo, na cudo svih verujem, Rennes, iliti Ren, i znam da ne mogu da prodjem lako protiv njih.. Njima treba za to drugo mesto, jer beze svega 2 boda PSGu.. Meni treba za Evropu.. A jaca sam ekipa sigurno.. Pre utakmice, dobijam ugovor od uprave.. Povecana mi je plata, cilj je kvalifikovati se za LE naredne godine.. Ne zelim razmisljati o tome, prihvatio sam ugovor, ali hladne glave cu odigrati ovo, i nadam se dobiti.. 2.5 kvota na mene, favorit.. Au..
Ren satire, igram na kontra, sta cu drugo.. 30 minut, Benzia.. Tek je 1:0, nista to ne znaci.. Poluvreme.. Ekipi agresivno govorim da im dugujemo za proslu utakmicu, svi su nalozeni.. Ren napada.. Daje gol.. Ofside, sreca.. Sledeci napad, 60. minut, Benziaaaaa, spasilac Lyonaaaa.. Konacno mi se vratilo to, da budem losiji, a odnesem sva 3 boda, karma je kurva, uvek dodje po svoje.. Jallet, bek, stari lisac, je treci asistent lige, sa 14 namestenih golova, a Andrej Kramaric, dobiva nagradu za drugog najboljeg strelca sa 20 golova u ligi..
Da napomene, upravi sam trazio da unaprede youth i trening facilities, i pristali su, iznosice ukupno 12m eura troskovi toga..

Konacan plasman na tabeli, i cene igraca:

Pare nisu sve u fudbalu...  21ndrb8

Pare nisu sve u fudbalu...  15n2g5h

Nova sezona uskoro, sutra verovatno.. Ima li jos ko da prati? Stay tuned!

Nazad na vrh Ići dole
rusmir994
Obcure Manager



Broj poruka : 34
Datum upisa : 24.11.2014
Godina : 30

Pare nisu sve u fudbalu...  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pare nisu sve u fudbalu...    Pare nisu sve u fudbalu...  Icon_minitimeSre Nov 26, 2014 1:18 am

Ves stigla 2 pojacanja.. Olinga Free, i Ajer za 1.2 m..

Pare nisu sve u fudbalu...  11h5s87

Pare nisu sve u fudbalu...  2a6kodu
Nazad na vrh Ići dole
rusmir994
Obcure Manager



Broj poruka : 34
Datum upisa : 24.11.2014
Godina : 30

Pare nisu sve u fudbalu...  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pare nisu sve u fudbalu...    Pare nisu sve u fudbalu...  Icon_minitimeSre Nov 26, 2014 1:27 am

Jallet je odlican, ali star, tako da sam ga zamenio sa Maykeom, koji je stigao za oko 11 miliona, kad saberem sve..

Pare nisu sve u fudbalu...  Iclhmo
Nazad na vrh Ići dole
rusmir994
Obcure Manager



Broj poruka : 34
Datum upisa : 24.11.2014
Godina : 30

Pare nisu sve u fudbalu...  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pare nisu sve u fudbalu...    Pare nisu sve u fudbalu...  Icon_minitimeSre Nov 26, 2014 2:30 am

Uprava zeli da se borim za titulu, moram prihvatiti izazov.. Nadam se boljem otvaranju sezone nego prosloj.. Igraci zele da idu, jer ne igraju Ligu Sampiona.. Nagovaram ih jednog po jednog da ostanu jos ovu godinu, pa ako se ne plasiramo, pusticu ih.. Dobra je atmosfera za sad..
Prodat je Grenier Arsenalu, 10m, sta cu, da mu ne stajem na put, zeli Ligu sampiona, a ja imam igrace koji ga mogu zameniti.. Otisao je, sav srecan, i sam kaze da se zeli vratiti, jer sam mu pomogao dosta.. Ima vremena.. Bar se nadam.. Samo da mi ne poremeti to atmosferu :/
Barbosa nece da dodje, a cak sam 17 miliona dao za njega.. Za Carilla nemam pare.. Rui Patricio bio nadomak dolaska, skripi na poziciji golmana, ali nemamo 23 miliona.. Ipak, odlucih potrositi malo para, te sam doveo Kranivittera, za 6m ukupno.. I Gutor, golman, za 50k.. Berisha je stigao za dz Very Happy

Pare nisu sve u fudbalu...  O1hz5

Pare nisu sve u fudbalu...  1zyc1oj

Pare nisu sve u fudbalu...  Rh60pg

Idemo dalje.. Prijateljske utakmice su odigrane, slabije ekipe sam opet trazio, kako bi ih motivisao pred sezonu, nadam se da ce uspeti.. Nazalost, evropa se ne igra, izmakla nam je za poziciju, sta da se radi, posveticemo se samo Francuskim takmicenjima..

Prijateljske odradjene ovako:

Pare nisu sve u fudbalu...  2qmdnbn

Cujemo se sutra..

Nazad na vrh Ići dole
rusmir994
Obcure Manager



Broj poruka : 34
Datum upisa : 24.11.2014
Godina : 30

Pare nisu sve u fudbalu...  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pare nisu sve u fudbalu...    Pare nisu sve u fudbalu...  Icon_minitimeSre Nov 26, 2014 9:56 pm

Zivci su mi bili popucali.. Trenutno sam 11, a bio sam do malopre 15 na tabeli, ovo nije realno bre, svaku utakmicu sam bolji, ali ne moze.. Razmisljo sam da prekinem.. Ali necu odustati, pa makar dobio i otkaz.. A drugi sam u trci, prvi je Rijkard, trener Monaca trenutno.. Upravo sam remizirao sa Bordoom na strani, i igram s Trojom, primim autogol, sledeci napad, Tariq, 1:1.. Primim gol, oko 50 min., i do kraja meca Tariq da 3 gola, a ovi jedan, tako da rezultat bude 4:3.. Ipak igram i dalje, menjao sam taktitu, postavku svega, pojacacu se nadam se u zimu, i da se izbori nesto u Evropi..
Nazad na vrh Ići dole
rusmir994
Obcure Manager



Broj poruka : 34
Datum upisa : 24.11.2014
Godina : 30

Pare nisu sve u fudbalu...  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pare nisu sve u fudbalu...    Pare nisu sve u fudbalu...  Icon_minitimeČet Nov 27, 2014 12:20 am

Za sad nije lose kako je krenulo, polusezona, pa da pokazem rezultate..

Pare nisu sve u fudbalu...  28tygb6

Utakmice:

Pare nisu sve u fudbalu...  2itjwnn

To je to za sad, javljam vam se kad se zavrsi prelazni rok, pa onda na kraju sezone..
Nazad na vrh Ići dole
rusmir994
Obcure Manager



Broj poruka : 34
Datum upisa : 24.11.2014
Godina : 30

Pare nisu sve u fudbalu...  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pare nisu sve u fudbalu...    Pare nisu sve u fudbalu...  Icon_minitimeČet Nov 27, 2014 1:48 am

Presli smo na veci stadion, nadam se da ce i tu biti prihoda sad, vecih, pogotovo u Evropi kada udjemo.. Unapredjene trening i youth facilities dakle, nemam vise sta od toga da trazim.
Jovic tek sad stigao, dobre ocene, vredi preko 4 miliona, ali Kramaric u formi, imam tu i Lacazeta, Benzia na pozajmici, ali ipak Jovic ide u mladje selekcije.. Vlasic se ustalio tu, pola ekipe je na transfer listi, kako bih izvukao sta, da se renovira tim, ali tesko da ce ko otici kako ide.. Odlicna forma za sad, samo se pitam dokle ce trajati, dobio sam cak i PSG, imali su crveni, jedino tako sam i mogao dobiti, realno.. Za sada sam 4. na tabeli, ali nije velika razlika izmedju mene i 2. Riemsa, tako da pucam na top 3, jer njih mogu prestici, ali msm da ce se PSG probuditi uskoro.. U kupu smo posle pobede nad Riviere Piloteom, izvukli St. Etienne ili Grenoble, zavisi od njihovog susreta, koji cekam da odigraju..

Prelazni rok:
IN- Cocoraju-Steaua- GK- 4.3m
OUT- Tolisso- Lille- MC- 4.3m; Gourcouf- Trabzon- 3m(oteran, morao sam, zbog plate, iako je odlican(uz napomenu da sam mu pozeleo sve najbolje, i da je opet dobrodosao, rece mi da se nikad nece vratiti dok ne odem ja, sam je hteo))
Nazad na vrh Ići dole
rusmir994
Obcure Manager



Broj poruka : 34
Datum upisa : 24.11.2014
Godina : 30

Pare nisu sve u fudbalu...  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pare nisu sve u fudbalu...    Pare nisu sve u fudbalu...  Icon_minitimeČet Nov 27, 2014 11:47 am

Upravo dosao za free, odlican spic izgleda, nadam se dobrim partijama!

Pare nisu sve u fudbalu...  2w5kao4
Nazad na vrh Ići dole
Cvele
Unproven Manager



Broj poruka : 7
Datum upisa : 18.11.2014
Lokacija : Tamo daleko

Pare nisu sve u fudbalu...  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pare nisu sve u fudbalu...    Pare nisu sve u fudbalu...  Icon_minitimeNed Nov 30, 2014 1:35 am

Kakav je Kramaric? Ako mozes, daj mi SS. Bas me zanima da li samo na Balkanu blista, ili postaje osrednji igrac kada dodje u jacu ligu Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
rusmir994
Obcure Manager



Broj poruka : 34
Datum upisa : 24.11.2014
Godina : 30

Pare nisu sve u fudbalu...  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pare nisu sve u fudbalu...    Pare nisu sve u fudbalu...  Icon_minitimeNed Nov 30, 2014 2:52 am

Prva sezone odlicnaaa, ali odlicna, cupao me u mnogo navrata..

Pare nisu sve u fudbalu...  Vipqtz
Pare nisu sve u fudbalu...  15czdwk
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pare nisu sve u fudbalu...  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pare nisu sve u fudbalu...    Pare nisu sve u fudbalu...  Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Pare nisu sve u fudbalu...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Privatizacija u srpskom fudbalu - Zvezda, Partizan, Sloboda

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Dobrodosli :: Football Manager - moja prica :: Moja karijera-
Skoči na: