Dobrodosli
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Postovani posetioci,zelimo Vam prijatan boravak na nasem sajtu
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Svetska karijera

Ići dole 
AutorPoruka
rusmir994
Obcure Manager



Broj poruka : 34
Datum upisa : 24.11.2014
Godina : 30

Svetska karijera Empty
PočaljiNaslov: Svetska karijera   Svetska karijera Icon_minitimeSre Nov 26, 2014 12:10 pm

Dakle, sve ime kaze, ucitao sam dosta liga, FM 08 je u pitanju, i zelim napraviti karijeru na kojoj ce mi zaviditi i najveci menadzeri.. Save sa Lyonom moze da saceka, na 15, inace pisem i o njemu, ali polako gubim zivce zbog uprave i igraca..

Ovde krecem kao nezaposlen, i trazicu posao od bilo kakvih klubova, i nadam se da ce biti uspesan..
Nazad na vrh Ići dole
rusmir994
Obcure Manager



Broj poruka : 34
Datum upisa : 24.11.2014
Godina : 30

Svetska karijera Empty
PočaljiNaslov: Re: Svetska karijera   Svetska karijera Icon_minitimeSre Nov 26, 2014 12:24 pm

I evo, nije proslo ni 7 dana, aplicirao sam na par radnih mesta, i dobio poziv od Pauliste.. Trenutno su 6., pokusacu da ih zadrzim na vrhu.. Ekipa nije mnogo losa, za ovaj rang takmicenja..
Srecno mi Smile
Svetska karijera I57otl
Nazad na vrh Ići dole
rusmir994
Obcure Manager



Broj poruka : 34
Datum upisa : 24.11.2014
Godina : 30

Svetska karijera Empty
PočaljiNaslov: Re: Svetska karijera   Svetska karijera Icon_minitimeSre Nov 26, 2014 6:57 pm

Odlicni rezultati po preuzecu kluba.. Imam samo jedan poraz, igram defanzivno, ide mi to u Brazilu nekako, i odlicno je, mozda i uspem uvesti ekipu u najveci rang Brazilskog takmicenja, i postanem heroj ekipe Very Happy

Svetska karijera N6xdo9

Svetska karijera 30w2xxh
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Svetska karijera Empty
PočaljiNaslov: Re: Svetska karijera   Svetska karijera Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Svetska karijera
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» FM 15---Manchester United---video karijera

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Dobrodosli :: Football Manager - moja prica :: Moja karijera-
Skoči na: