Dobrodosli
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Postovani posetioci,zelimo Vam prijatan boravak na nasem sajtu
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 RB Leipzig- Od neznanca do nemackog giganta

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
rusmir994
Obcure Manager



Broj poruka : 34
Datum upisa : 24.11.2014
Godina : 30

RB Leipzig- Od neznanca do nemackog giganta Empty
PočaljiNaslov: RB Leipzig- Od neznanca do nemackog giganta   RB Leipzig- Od neznanca do nemackog giganta Icon_minitimeSub Nov 29, 2014 12:41 am

Ekipu Lepziga sam uzeo jednostavno zato su nekako izazov po meni.. 'Vestacka' su ekipa, nema tradicije, ali bas me to i privuklo, zelim da stvorim tradiciju, i giganta, kojeg ce se i najveci klubovi, ne samo Nemacke, vec i Evrope i sveta plasiti..

Prijateljske su fino protekle:

RB Leipzig- Od neznanca do nemackog giganta 29dwh9v


Pojacanja su odlicna, po meni bar, za drugu ligu izvrsno:

RB Leipzig- Od neznanca do nemackog giganta Jjbafn

Pratite!
Nazad na vrh Ići dole
rusmir994
Obcure Manager



Broj poruka : 34
Datum upisa : 24.11.2014
Godina : 30

RB Leipzig- Od neznanca do nemackog giganta Empty
PočaljiNaslov: Re: RB Leipzig- Od neznanca do nemackog giganta   RB Leipzig- Od neznanca do nemackog giganta Icon_minitimeSub Nov 29, 2014 2:23 am

Posle ocajnog starta, za sta krivim sebe, otiso sam na odmor xD, jebiga, preuzeo sam ekipu, stavio svoju omiljenu taktiku, popricao sa igracima, opet mi je gorilo pod nogama, uprava za vratom i to, ali sam se konsolidovo nekako, dobio St. Pauli kuci, zatim remi sa Aalenom, smradovi od ekipe, Nurnberg na strani, i rasturio Bochum.. U kupu ispao od Gladbacha, sta da se radi.. Cujemo se sutra!

RB Leipzig- Od neznanca do nemackog giganta 2rcsufs

Nazad na vrh Ići dole
rusmir994
Obcure Manager



Broj poruka : 34
Datum upisa : 24.11.2014
Godina : 30

RB Leipzig- Od neznanca do nemackog giganta Empty
PočaljiNaslov: Re: RB Leipzig- Od neznanca do nemackog giganta   RB Leipzig- Od neznanca do nemackog giganta Icon_minitimeNed Nov 30, 2014 3:43 am

Transferi:
RB Leipzig- Od neznanca do nemackog giganta 2edqjd1
Rezultati:
RB Leipzig- Od neznanca do nemackog giganta 2cpx2d0

15. Mart- Odmah da kazem, nista bez grbova klubova! Very Happy Ubacio sam grbove, imam i neki novi skin, menjam ih, cisto da ubijem monotoniju, i zanimljivije je dosta.. Uprava mi je za vratom pola sezone, ali uspevam da se izborim sa njima nekako, i jos nisam dobio otkaz, nadam se da ce tako i ostati..
Zidan je najveci kandidat za moje mesto Very Happy
3. April- Vezali smo 5 pobeda, i priblizio sam se vrhu tabele, nadam se da cu bar 3. mesto izvuci..
Za sad mi je najbolje pojacanje Edcarlos, dosao za dz, voleo sam ga na 8, jer igra u Benfici, a igrao sam s njima dosta.. Dao je dosta golova, i odlican je pozadi..
Rezultati dobri, sem debakla od Heidenheima, odem na odmor, i bang, naguze me, i treba mi..
Uprava mi je odlucila u toku sezone, tacno pre te tekme ponuditi novi ugovor, lakse se dise odmah..
Kraj sezone... 3. mesto, u Playoffu igramo sa Maizom, nisam mogao dobiti tezeg protivnika kad pogledam, igraci odlicni, nznm kako su se nasli tu, ali dobro.. Sampion prve lige, Leverkusen Very Happy
Prva utakmica, kod njih, povedosmo mi, cudno mi nesto.. Kad odmah 1:1, sledeci napad, reko evo ih, skinite gace da nas **bu Very Happy Kad ono, budale moje, opet gol dadose, Savitskiy.. 32., Noveski, glup gol do bola.. Poluvreme 2:2.. 57., 2:3, idemoo.. Vec sam u oblacima bre, puno srce, puno sve.. Al nista od toga, 62 i 69, 4:3 za njih, pu.. i u 84, stopercina Compper, postavlja konacnih 4:4 Very Happy
Revans.. Igram overload, pa sam ih satro, i moja stopercina, Edcarlos ovaj put, zabija za 1:0.. Ubedjen sam u prolaz.. Compper, 1:1, sad je nasao dati autogol.. Odlican rezultat, ipak idem dalje, sta, Bundesliga breee! Zicer za Mainz, i Fulop brani, iskusni golman me cupa.. 93 minut.. Imaju ljudi sansu, 1 na 1 bukvalno, i Fulop opet odlican, duga lopta na Khediru, ovaj daje Kaiseru, i ovaj daje gol za 2:1, i onda krece slavlje!

Poseta na mecu u finalu playoffa, najveca do sad:
RB Leipzig- Od neznanca do nemackog giganta 1shcg6

Oterao sam ga na poz., on najbolji strelac lige Very Happy
RB Leipzig- Od neznanca do nemackog giganta 10s9d10

Jos slika:
RB Leipzig- Od neznanca do nemackog giganta Vfbash

RB Leipzig- Od neznanca do nemackog giganta Vfbash
Nazad na vrh Ići dole
Banjola
Obcure Manager



Broj poruka : 38
Datum upisa : 19.11.2014
Godina : 33
Lokacija : Beograd

RB Leipzig- Od neznanca do nemackog giganta Empty
PočaljiNaslov: Re: RB Leipzig- Od neznanca do nemackog giganta   RB Leipzig- Od neznanca do nemackog giganta Icon_minitimeNed Nov 30, 2014 1:27 pm

Samo napred majstore, mozes ti to bolje. cheers
Nazad na vrh Ići dole
rusmir994
Obcure Manager



Broj poruka : 34
Datum upisa : 24.11.2014
Godina : 30

RB Leipzig- Od neznanca do nemackog giganta Empty
PočaljiNaslov: Re: RB Leipzig- Od neznanca do nemackog giganta   RB Leipzig- Od neznanca do nemackog giganta Icon_minitimeNed Nov 30, 2014 8:13 pm

Banjola ::
Samo napred majstore, mozes ti to bolje. cheers

Hvala brate, cilj je samo opstati sad, pisacu veceras kad budem igrao Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
rusmir994
Obcure Manager



Broj poruka : 34
Datum upisa : 24.11.2014
Godina : 30

RB Leipzig- Od neznanca do nemackog giganta Empty
PočaljiNaslov: Re: RB Leipzig- Od neznanca do nemackog giganta   RB Leipzig- Od neznanca do nemackog giganta Icon_minitimePon Dec 01, 2014 12:32 am

Prelazni rok fantasticno odradjen, bas sam zadovoljan, doveo sam iskusnih igraca, otarasio se viska, pozajmice i prodaje par njih.. U ovoj sezoni se vratio Bruno sa pozajmice iz Salzburga, kao i Szabitzer, i dosta ce mi pomoci nadam se..
Transferi:

RB Leipzig- Od neznanca do nemackog giganta Xkr3hf
Prijateljske:
RB Leipzig- Od neznanca do nemackog giganta 2464zd4

Da se pohvalim 30godisnjom Anjom, koja radi u klubu kao doktor, nesto poput Eve u Chelsea, i nije losa Very Happy
RB Leipzig- Od neznanca do nemackog giganta Vxkyep
RB Leipzig- Od neznanca do nemackog giganta 1ixvko
Nazad na vrh Ići dole
rusmir994
Obcure Manager



Broj poruka : 34
Datum upisa : 24.11.2014
Godina : 30

RB Leipzig- Od neznanca do nemackog giganta Empty
PočaljiNaslov: Re: RB Leipzig- Od neznanca do nemackog giganta   RB Leipzig- Od neznanca do nemackog giganta Icon_minitimePon Dec 01, 2014 11:40 am

Stanje na polusezoni:
RB Leipzig- Od neznanca do nemackog giganta 35ckjv7

Utakmice:
RB Leipzig- Od neznanca do nemackog giganta 2drx7dl

Transferi:
RB Leipzig- Od neznanca do nemackog giganta 21nlh6o

Odmah da kazem, razlika u kvalitetu druge i prve lige je ogromna, ali msm da imam kvalitet izboriti opstanak ove sezone.. Cujemo se na kraju sezone, pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
rusmir994
Obcure Manager



Broj poruka : 34
Datum upisa : 24.11.2014
Godina : 30

RB Leipzig- Od neznanca do nemackog giganta Empty
PočaljiNaslov: Re: RB Leipzig- Od neznanca do nemackog giganta   RB Leipzig- Od neznanca do nemackog giganta Icon_minitimePon Dec 01, 2014 12:08 pm

ONAJ OSECAJ KAD TI JE STATUS POSLA: UNTOUCHABLE!
Nazad na vrh Ići dole
rusmir994
Obcure Manager



Broj poruka : 34
Datum upisa : 24.11.2014
Godina : 30

RB Leipzig- Od neznanca do nemackog giganta Empty
PočaljiNaslov: Re: RB Leipzig- Od neznanca do nemackog giganta   RB Leipzig- Od neznanca do nemackog giganta Icon_minitimePon Dec 01, 2014 12:41 pm

Sezona zavrsena lose, upao sam u kolotecinu sto se tice rezultata na kraju, ali ipak smo izvukli zivu glavu..
Nadamo se uspesnijoj sezoni..
RB Leipzig- Od neznanca do nemackog giganta 3509afs
RB Leipzig- Od neznanca do nemackog giganta Zxyj6
Nazad na vrh Ići dole
Banjola
Obcure Manager



Broj poruka : 38
Datum upisa : 19.11.2014
Godina : 33
Lokacija : Beograd

RB Leipzig- Od neznanca do nemackog giganta Empty
PočaljiNaslov: Re: RB Leipzig- Od neznanca do nemackog giganta   RB Leipzig- Od neznanca do nemackog giganta Icon_minitimePon Dec 01, 2014 12:45 pm

Cuti bar si je izvuko (zivu glavu) sledece sezone lagan pohod na sredinu tabele a one tamo, evropa Very Happy Srecno. Smile E da kako ti se pokazao ovaj Rumun, vidim da si dao dobre pare za njega..
Nazad na vrh Ići dole
rusmir994
Obcure Manager



Broj poruka : 34
Datum upisa : 24.11.2014
Godina : 30

RB Leipzig- Od neznanca do nemackog giganta Empty
PočaljiNaslov: Re: RB Leipzig- Od neznanca do nemackog giganta   RB Leipzig- Od neznanca do nemackog giganta Icon_minitimePon Dec 01, 2014 9:14 pm

Interview od Hannovera Very Happy
RB Leipzig- Od neznanca do nemackog giganta 255qolg

Nadam se, ali tesko :/
U pocetku sam mislio da su bacene pare, ali je proglasen za Rookia godine, i imao je 10 asistencija, odlican je mogu reci..
RB Leipzig- Od neznanca do nemackog giganta Ele8k

Prijateljske:
RB Leipzig- Od neznanca do nemackog giganta 2ccm71t
Transferi:
RB Leipzig- Od neznanca do nemackog giganta S4q8ug
U kupu smo nekog nizeligasa napunili sa 11:0, rutina Very Happy

Prva utakmica u Bundesligi, u Frankfurtu ove sezone, poluvreme 1:0, ubijaju me.. Popizdeo vec, kontam kako krene, tako ce se i zavrsiti sezona.. Izderem se na mangupe, krene poluvreme, ja udjem na fb da vidim nesto, kad ono, 1:4, reko dosta je ljudi, ajd sta ste navrli bre na ove iz Frankfurta, dosta sa sexom Very Happy Tako da je sezona pocela izvrsno, nadam se i takvom kraju !
Na RB Arenu dolazi Fortuna, koja me prosle sezone sjebala samo tako, zadnjih par kola su igrali odlicno, izvukli se iz zone ispadanja, a samim tim ugrozili i moju poziciju, ali sva sreca Hoffenheim je na kraju ispao.. Vreme je za naplatu Very Happy
Drzali su se sve do 81., kad je Stanciu pogodio, a 2 minuta kasnije, moja stopercina, koja je dosla za 200-300k zabija za konacnih 2-0(BTW, vredi 3.4 miliona)
Cujemo se veceras!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





RB Leipzig- Od neznanca do nemackog giganta Empty
PočaljiNaslov: Re: RB Leipzig- Od neznanca do nemackog giganta   RB Leipzig- Od neznanca do nemackog giganta Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
RB Leipzig- Od neznanca do nemackog giganta
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Dobrodosli :: Football Manager - moja prica :: Moja karijera-
Skoči na: