Dobrodosli
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Postovani posetioci,zelimo Vam prijatan boravak na nasem sajtu
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 -FK RAD, BANJICA, BEOGRAD-

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Banjola
Obcure Manager



Broj poruka : 38
Datum upisa : 19.11.2014
Godina : 33
Lokacija : Beograd

-FK RAD, BANJICA, BEOGRAD- Empty
PočaljiNaslov: -FK RAD, BANJICA, BEOGRAD-   -FK RAD, BANJICA, BEOGRAD- Icon_minitimePon Dec 01, 2014 2:27 pm

Posle dugog premisljanja resio sam da i ja krenem da pisem svoju pricu, rec je o fudbalskom klubu iz kraja u kom zivim, FK RAD. Klub je poznat po tome sto afirmise mlade igrace, koje uglavnom prodaju nakon nekoliko dobrih sezona da bi opstali ali sta je tu je, ja cu naravno probati da zadrzim tu talentovanu decu koliko god budem mogao.

[img]-FK RAD, BANJICA, BEOGRAD- 2s7sv0h[/img]

Ovo je neki primarni cilj za prvu sezonu, ali naravno trudicu se da to bude puno bolje.

[img]-FK RAD, BANJICA, BEOGRAD- 24gvceg[/img]
[img]-FK RAD, BANJICA, BEOGRAD- 6prl7o[/img]

Ovo je igracki kadar, necemo nikog dovoditi niti prodati do polusezone (svako ce dobiti sansu) pa cemo posle videti sta i kako dalje.

Taktike koje cu igrati su:

[img]-FK RAD, BANJICA, BEOGRAD- Fjm2b6[/img]

Ovo je primarna taktika i u vecini slucajeva cu nju koristiti (postavljeni su igraci koji bi trebalo da budu u prvom timu, nisu svi spremni).

[img]-FK RAD, BANJICA, BEOGRAD- Ojijj8[/img]

Druga, malo ofanzivnija taktika, videcemo kako ce se pokazati (koristicu je protiv slabijih timova tj. za meceve u kojima sam favorit).

Za sada toliko, ako nekog interesuje neki igrac ili bilo sta drugo slobodno neka baci koment. Javljam se posle par utakmica u prvenstvu. Smile
Nazad na vrh Ići dole
AcaBeograd
Unproven Manager
AcaBeograd


Broj poruka : 2
Datum upisa : 16.11.2014

-FK RAD, BANJICA, BEOGRAD- Empty
PočaljiNaslov: Re: -FK RAD, BANJICA, BEOGRAD-   -FK RAD, BANJICA, BEOGRAD- Icon_minitimePon Dec 01, 2014 2:41 pm

Dobar dan?
Napred RAD Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Banjola
Obcure Manager



Broj poruka : 38
Datum upisa : 19.11.2014
Godina : 33
Lokacija : Beograd

-FK RAD, BANJICA, BEOGRAD- Empty
PočaljiNaslov: Re: -FK RAD, BANJICA, BEOGRAD-   -FK RAD, BANJICA, BEOGRAD- Icon_minitimePon Dec 01, 2014 3:03 pm

Hahaha nego kako nego napred. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Banjola
Obcure Manager



Broj poruka : 38
Datum upisa : 19.11.2014
Godina : 33
Lokacija : Beograd

-FK RAD, BANJICA, BEOGRAD- Empty
PočaljiNaslov: Re: -FK RAD, BANJICA, BEOGRAD-   -FK RAD, BANJICA, BEOGRAD- Icon_minitimePon Dec 01, 2014 5:08 pm

Ovako stoje stvari, prijateljske smo odigrali toplo-hladno, sto ce rezultati pokazati:

[img]-FK RAD, BANJICA, BEOGRAD- 2vj4ivd[/img]

Na pocetku smo se dosta 'trazili' dosta rotirali, zato su i rezultati bili mr-FK RAD, BANJICA, BEOGRAD-  border=" />savi (doduse protiv poljaka i nije realno da pobedimo) , konacno smo se povezali pred kraj priprema i odigrali sjajan mec.

Posto je evidentno da nemam levog beka, a para nije bilo trazio sam od uprave da povecaju wage budzet, oni odobrili (za divno cudo) pa sam iskoristio da dovedem jos kojeg igraca (jeste da sam na pocetku rekao da necu dovoditi niti prodati nikoga, ali ukazala mi se opasna sansa). Evo i transfera (sve na free):

[img]-FK RAD, BANJICA, BEOGRAD- 2cxukpd[/img]

Probao sam da uzmem neko jace, poznatije krilo koje bi bilo pomoc mladom Mihajlovicu, i gle cuda uspeo da pozajmim Dzigija Ninkovica cheers

Imao sam par dobrih ponuda ali naravno odbijeno je sve, evo nekoliko primera:

[img]-FK RAD, BANJICA, BEOGRAD- 212d5s[/img]
[img]-FK RAD, BANJICA, BEOGRAD- T87x8z[/img]

Prvenstvo je pocelo neocekivanim porazom od Radnickog, kasnije smo uspeli da ostvarimo 2 pobede, ali i 2 poraza. Evo tabele nakon 5 kola:

[img]-FK RAD, BANJICA, BEOGRAD- 2vn2pg8[/img]

Zanimljiv skrin iz poslednjeg meca sa Krusevljanima, taman ih okrenusmo kad ono medjutim, penal i kontra za novi poraz.

[img]-FK RAD, BANJICA, BEOGRAD- Ngplxj[/img]

Nista drustvo, toliko od mene za sada. Javicu se na polusezoni, ako neko prati neka ostavi komentar cisto da znam na cemu sam, jer nema smisla da pisem ako niko ne prati. Pozdrav i svako dobro.
Nazad na vrh Ići dole
Banjola
Obcure Manager



Broj poruka : 38
Datum upisa : 19.11.2014
Godina : 33
Lokacija : Beograd

-FK RAD, BANJICA, BEOGRAD- Empty
PočaljiNaslov: Re: -FK RAD, BANJICA, BEOGRAD-   -FK RAD, BANJICA, BEOGRAD- Icon_minitimePon Dec 01, 2014 7:27 pm

Malo je reci da sam prezadovoljan, stvarno se ekipica uigrala opasno pala je i Crvena Zvezda, kod kuce bez poraza i dalje. Smile

[img]-FK RAD, BANJICA, BEOGRAD- 2upblew[/img]

Znaci sjajno se drzimo, ako budemo uspeli da budemo u TOP 4 da ostanemo do kraja sezone, to ce sigurno biti sezona iz snova. U planu imam da se pojacam na poziciji bekova (obe strane) i ako uspem da pronadjem nekog BWM-a.

Evo sta nas ceka do kraja polusezone:

[img]-FK RAD, BANJICA, BEOGRAD- 11bist4[/img]

I okacicu ss igraca koji su se do sada najbolje pokazali:

[img]-FK RAD, BANJICA, BEOGRAD- 206znsi[/img]
Mladi golman, sjajno brani, prezadovoljan sam, dobro napreduje uz Jorgacevica. Smile

[img]-FK RAD, BANJICA, BEOGRAD- 11huqsj[/img]
Za ovog momka imam samo reci hvale, resio je 2 meca golovima u samom finisu. Ispostavilo se da je odbijanje Olimpijakosa bio odlican potez. Smile
[img]-FK RAD, BANJICA, BEOGRAD- 2mxqqmc[/img]
Sta reci za Dzigija, igra na krilu, na obe strane, asistira, daje golove jednostavno pun pogodak.

I na kraju nas najbolji napadac trenutno:

[img]-FK RAD, BANJICA, BEOGRAD- S4a0l2[/img]

Resio je mec protiv Crvene Zvezde sa 2 gola, za nasu ligu i vise nego dobar, mozda se ne vidi to u statistici ali na terenu se krece odlicno. Smile

Toliko za sada, sledeci report polusezona ili cak malo posle toga. Pozdrav Smile
Nazad na vrh Ići dole
Vuk94
Admin
Vuk94


Broj poruka : 17
Datum upisa : 14.11.2014

-FK RAD, BANJICA, BEOGRAD- Empty
PočaljiNaslov: Re: -FK RAD, BANJICA, BEOGRAD-   -FK RAD, BANJICA, BEOGRAD- Icon_minitimePon Dec 01, 2014 7:34 pm

Odlično,samo napred. Smile
Nazad na vrh Ići dole
AcaBeograd
Unproven Manager
AcaBeograd


Broj poruka : 2
Datum upisa : 16.11.2014

-FK RAD, BANJICA, BEOGRAD- Empty
PočaljiNaslov: Re: -FK RAD, BANJICA, BEOGRAD-   -FK RAD, BANJICA, BEOGRAD- Icon_minitimePon Dec 01, 2014 9:37 pm

To matori, svaka cast na trudu i uspehu za sad, uvek ali uvek sam pricao da bez mladosti nema uspeha, pogotovo mali Mihajlovic, sledeci Dragan Dzajic. Samo napred, pratimo i dalje Dulence Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Banjola
Obcure Manager



Broj poruka : 38
Datum upisa : 19.11.2014
Godina : 33
Lokacija : Beograd

-FK RAD, BANJICA, BEOGRAD- Empty
PočaljiNaslov: Re: -FK RAD, BANJICA, BEOGRAD-   -FK RAD, BANJICA, BEOGRAD- Icon_minitimePon Dec 01, 2014 9:39 pm

Hvala momci, hvala cheers

Ubijaa Mihajlovic, ali se buni opet hoce u Olimpijakos ne znam hocu li uspeti da ga zadrzim :/
Nazad na vrh Ići dole
Banjola
Obcure Manager



Broj poruka : 38
Datum upisa : 19.11.2014
Godina : 33
Lokacija : Beograd

-FK RAD, BANJICA, BEOGRAD- Empty
PočaljiNaslov: Re: -FK RAD, BANJICA, BEOGRAD-   -FK RAD, BANJICA, BEOGRAD- Icon_minitimeUto Dec 02, 2014 2:30 pm

Pozdrav svima, evo narednog reporta, ostalo je jos 9. kola do kraja, mi smo na sredini tabele:

[img]-FK RAD, BANJICA, BEOGRAD- 34q2pae[/img]

Upali smo u krizu, nesrecno ispali iz kupa ali dobro i tu smo dogurali vise nego sto se ocekivalo. Smile

Sledece kolo je derbi sa Crvenom Zvezdom, posle toga imamo malo laksi raspored gde cemo traziti sansu za Evropu, uostalom pogledajte i sami:

[img]-FK RAD, BANJICA, BEOGRAD- 15nvjmr[/img]

Zaboravih da napomenem u poceku, krajem prvog dela sezone ponudjen mi je novi ugovor, koji sam naravno prihvatio..

[img]-FK RAD, BANJICA, BEOGRAD- Nmg8sm[/img]

Trenutno nas najbolji igrac je Slavko Perovic, promenio sam mu rolu sa P na T, gde se puno bolje pokazao (na poslednja 3 meca, 4 gola), pa sam resio da okacim njegov ss:

[img]-FK RAD, BANJICA, BEOGRAD- 2vb7n6c[/img]

Jedan detalj sa utakmice protiv Napredka, ponovo u nadoknadi gubim 2 veoma bitna boda:

[img]-FK RAD, BANJICA, BEOGRAD- 2r6pgkj[/img]

Sto se tice transfera, prodali smo Borka Veselinovica (nije se pokazao, a imao je sansu) za lepih 275k, doveden je iskusni stoper Zoran Rendulic:

[img]-FK RAD, BANJICA, BEOGRAD- Nd37fb[/img]

To je to sto se tice ovog reporta, ako nekog interesuje neki igrac (ss) slobodno neka trazi. Smile

Evo jednog mladog, ali veoma dobrog stopera, preporuka ljudima koji igraju nasu ligu:

[img]-FK RAD, BANJICA, BEOGRAD- 2n9z4a0[/img]

Cujemo se na kraju sezone cheers






Nazad na vrh Ići dole
Banjola
Obcure Manager



Broj poruka : 38
Datum upisa : 19.11.2014
Godina : 33
Lokacija : Beograd

-FK RAD, BANJICA, BEOGRAD- Empty
PočaljiNaslov: Re: -FK RAD, BANJICA, BEOGRAD-   -FK RAD, BANJICA, BEOGRAD- Icon_minitimeUto Dec 02, 2014 8:19 pm

Danas sam imao puno slobodnog vremena pa sam zavrsio sezonu, mogu reci da sam razocaran, na kraju smo bili cak na 11. poziciji, od poslednjeg reporta sve je krenulo na dole, povredjeni su nam kljucni igraci (2 stopera i napadac) tako da smo bez njih bili do kraja, ali dobro sta je/tu je. Smile

Evo tabele na kraju:

[img]-FK RAD, BANJICA, BEOGRAD- E6wv2c[/img]

Ova sezona ce biti kljucna, uspeo sam nekako da uvaljam Petra Jelica za 450k ali sam od tih para dobio samo 80k posto je klub u dugovima :/ no nema veze, prebacio sam transfer budzet u wage i tako dobio prostora da uzmem malo jace igrace na free a i da nekog dovedem na pozajmicu, transferi izgledaju ovako:

[img]-FK RAD, BANJICA, BEOGRAD- Jq3x3a[/img]

Mladi stoper Nikola Maras, imao je odlicnu sezonu iza sebe, pa je od strane navijaca izabran za najboljeg igraca sezone:

[img]-FK RAD, BANJICA, BEOGRAD- 17en0i[/img]

Toliko za uvodni deo ove druge sezone, javljam se pred kraj prvog dela, nadam se najboljem, inace postavljen nam je cilj za ovu sezonu, a to je sredina tabele (ovo bi trebalo da napravim bez problema) a mi cemo se naravno boriti i za evropu jer sada imamo skup odlicnih mladih igraca koji to mogu da urade. Smile

Pozdrav sa Banjice cheers

Nazad na vrh Ići dole
Banjola
Obcure Manager



Broj poruka : 38
Datum upisa : 19.11.2014
Godina : 33
Lokacija : Beograd

-FK RAD, BANJICA, BEOGRAD- Empty
PočaljiNaslov: Re: -FK RAD, BANJICA, BEOGRAD-   -FK RAD, BANJICA, BEOGRAD- Icon_minitimeSre Dec 03, 2014 11:43 pm

Zavrsena je polusezona, onako, los pocetak, u poslednjih 6-7 kola sam pronasao 'dobitnu kombinaciju' pa smo uspeli da vezemo nekoliko dobrih rezultata, sve u svemu moze bolje. Evo svih utakmica:

[img]-FK RAD, BANJICA, BEOGRAD- 2ylplxv[/img]

Kao sto vidite za prvima zaostajem samo 8(nosam i ja vas) bodova sto je nadoknadivo, pogotovo ako se pojacamo kao sto ocekujem, imamo ozbiljan budzet:

[img]-FK RAD, BANJICA, BEOGRAD- 2njj5lk[/img]

Nazalost pred sam pocetak sezone stigla je ponuda koja se ne odbija:

[img]-FK RAD, BANJICA, BEOGRAD- Xoqek3[/img]

Dobra stvar je to sto sam uspeo da ga ostavim do kraja sezone na pozajmici, ispostavilo se kao dobar potez, jedan od 3 najbolja igraca kluba.

Pare koje smo dobili od njegove prodaje ulozicemo u razvoj mladih igraca, takodje obnavljamo trening kamp:

[img]-FK RAD, BANJICA, BEOGRAD- Xe4qde[/img]

[img]-FK RAD, BANJICA, BEOGRAD- 29eoz2a[/img]

U nastavku tj. do kraja sezone ocekujem da se ubacimo u TOP7 sto bi bilo neko realno stanje ove ekipe, sledece sezone napadamo evropu (mada ako se ukaze prilika i ove, iskoristicemo je naravno). Nista drugari, to bi bilo to, ako nekog zanima neki igrac (nebitno iz kog kluba) moze da se javi slobodno. Pozdrav. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Banjola
Obcure Manager



Broj poruka : 38
Datum upisa : 19.11.2014
Godina : 33
Lokacija : Beograd

-FK RAD, BANJICA, BEOGRAD- Empty
PočaljiNaslov: Re: -FK RAD, BANJICA, BEOGRAD-   -FK RAD, BANJICA, BEOGRAD- Icon_minitimeSre Dec 03, 2014 11:45 pm

Zaboravio sam da ubacim ss tabele Very Happy

[img]-FK RAD, BANJICA, BEOGRAD- Jgnn7o[/img]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





-FK RAD, BANJICA, BEOGRAD- Empty
PočaljiNaslov: Re: -FK RAD, BANJICA, BEOGRAD-   -FK RAD, BANJICA, BEOGRAD- Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
-FK RAD, BANJICA, BEOGRAD-
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Dobrodosli :: Football Manager - moja prica :: Moja karijera-
Skoči na: