Dobrodosli
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Postovani posetioci,zelimo Vam prijatan boravak na nasem sajtu
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 sa srbijom u svet

Ići dole 
AutorPoruka
aca kalabic
Obcure Manager



Broj poruka : 27
Datum upisa : 23.11.2014

sa srbijom u svet Empty
PočaljiNaslov: sa srbijom u svet   sa srbijom u svet Icon_minitimeČet Dec 25, 2014 9:38 pm

leto 2008 ja sam zavrsijo fudbalsku karijeru i oprostijo se od reprezentacije na oprostaju sreo sam se sa karadzicem koji mi kaze kalabicu sivi ticu ostavljas ti fudbalicu imam ja za tebe jedan predlog da ti bude selektor nase reprezentacije dosta mije lopurda ko je zele da nasa reprezentacija porpadne ja u skoku kazem tole prihvatam ali da dovedes strane igrace koji igraju za strane reprezentacije poput brazila argentine i ostalih on mi kaze naravno fa cu da uradim sve za tebe i tako ja sednem na klupu krecu kvalifikacije za evropsko prvenstvo prodjem kao prvi u grupi prodjem i grupnu faku na euro 2008 i dodjem do cetvrt finala izbacim turke engleze nemce grke hrvate i ufinalu na kon penala osvoim titulu prvaka evrope kazem momcima svaka cast za trud ajmo da nastavimo sa tom igrom kad smo dosli u beograd ono velicanstveno slavlje devojke pevaju mokci parole sve najbolje a najbolja je bila pesma po evropskoj i posvetckoj stazi kalabic ce smomcima da gaze naravno tu se nimam predavao i krenule su kvalifikacije za svetcko prvenstvo 2010 u juznoj africi nastavicemo posle
Nazad na vrh Ići dole
 
sa srbijom u svet
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Dobrodosli :: Football Manager - moja prica :: Moja karijera-
Skoči na: