Dobrodosli
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Postovani posetioci,zelimo Vam prijatan boravak na nasem sajtu
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 nek se marakani vrate slavni dani

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
aca kalabic
Obcure Manager



Broj poruka : 27
Datum upisa : 23.11.2014

nek se marakani vrate slavni dani  Empty
PočaljiNaslov: nek se marakani vrate slavni dani    nek se marakani vrate slavni dani  Icon_minitimeČet Jan 01, 2015 11:50 pm

leto 2007 bio sam na raspustu u beogradu i sa drustvom sam isao na marakanu na tekmu zvezda levadija i gledali smo utakmicu vidno razocarani rezultatom i timom resilismo da vise ne dolazimo na marakanu ali moji drugovi nisu znali sta ja smeram na ime na polu vremenu otisao sam do vip loze gde je sede precednik zvezde dragan stojkovic za molijo sam ga da zajedno pratimo utakmicu i on je pistao i kada je zav sili utakmica ja sam mu reko gospodine stojkovicu vrlo sam nezadovoljan radom ternera milorada kosanovica ja mislim da bi bilo bolje da zamenite trenera na sa mi je on spontano rekao pa da znas mozda bi ti mogao biti trener zvezde ja kaze pa ajde da pokusamo sutra je obaljen razgovor sa kosanovicem i ja sam promovisan kao novi trener i tu krece ludilo obavim prvu prozivku i zaticem sledeci tim [url=nek se marakani vrate slavni dani  2iix2mb]nek se marakani vrate slavni dani  2iix2mb[/url]
Nazad na vrh Ići dole
aca kalabic
Obcure Manager



Broj poruka : 27
Datum upisa : 23.11.2014

nek se marakani vrate slavni dani  Empty
PočaljiNaslov: Re: nek se marakani vrate slavni dani    nek se marakani vrate slavni dani  Icon_minitimeČet Jan 01, 2015 11:56 pm

tu krecu pripremene utakmice [img]nek se marakani vrate slavni dani  R8b9e9[/img] i sjani rezultati
Nazad na vrh Ići dole
aca kalabic
Obcure Manager



Broj poruka : 27
Datum upisa : 23.11.2014

nek se marakani vrate slavni dani  Empty
PočaljiNaslov: Re: nek se marakani vrate slavni dani    nek se marakani vrate slavni dani  Icon_minitimeČet Jan 01, 2015 11:57 pm

nastavice se
Nazad na vrh Ići dole
aca kalabic
Obcure Manager



Broj poruka : 27
Datum upisa : 23.11.2014

nek se marakani vrate slavni dani  Empty
PočaljiNaslov: Re: nek se marakani vrate slavni dani    nek se marakani vrate slavni dani  Icon_minitimePet Jan 02, 2015 12:52 pm

[img]nek se marakani vrate slavni dani  Wwlm3s[/img] na marakanu stizu pojacanja 1 u nizu
Nazad na vrh Ići dole
aca kalabic
Obcure Manager



Broj poruka : 27
Datum upisa : 23.11.2014

nek se marakani vrate slavni dani  Empty
PočaljiNaslov: Re: nek se marakani vrate slavni dani    nek se marakani vrate slavni dani  Icon_minitimePet Jan 02, 2015 12:54 pm

[img]nek se marakani vrate slavni dani  24goj1s[/img]
Nazad na vrh Ići dole
aca kalabic
Obcure Manager



Broj poruka : 27
Datum upisa : 23.11.2014

nek se marakani vrate slavni dani  Empty
PočaljiNaslov: Re: nek se marakani vrate slavni dani    nek se marakani vrate slavni dani  Icon_minitimePet Jan 02, 2015 12:56 pm

[img]nek se marakani vrate slavni dani  Oszd6t[/img] u pvenstvenom mecu dobili smo vojvodinu
Nazad na vrh Ići dole
aca kalabic
Obcure Manager



Broj poruka : 27
Datum upisa : 23.11.2014

nek se marakani vrate slavni dani  Empty
PočaljiNaslov: Re: nek se marakani vrate slavni dani    nek se marakani vrate slavni dani  Icon_minitimePet Jan 02, 2015 12:57 pm

[img]nek se marakani vrate slavni dani  5jwa52[/img] zatim sopot u kupu
Nazad na vrh Ići dole
aca kalabic
Obcure Manager



Broj poruka : 27
Datum upisa : 23.11.2014

nek se marakani vrate slavni dani  Empty
PočaljiNaslov: Re: nek se marakani vrate slavni dani    nek se marakani vrate slavni dani  Icon_minitimePet Jan 02, 2015 12:59 pm

[img]nek se marakani vrate slavni dani  2z6e810[/img] posle porza u ligi sampijona rekao sam momcima fokusirajtese na super ligu sledece sezone ce mo da jurimo logu sampijona
Nazad na vrh Ići dole
aca kalabic
Obcure Manager



Broj poruka : 27
Datum upisa : 23.11.2014

nek se marakani vrate slavni dani  Empty
PočaljiNaslov: Re: nek se marakani vrate slavni dani    nek se marakani vrate slavni dani  Icon_minitimePet Jan 02, 2015 2:47 pm

nastavak sledi pobedili smo banat[img]nek se marakani vrate slavni dani  20z20pc[/img]
Nazad na vrh Ići dole
aca kalabic
Obcure Manager



Broj poruka : 27
Datum upisa : 23.11.2014

nek se marakani vrate slavni dani  Empty
PočaljiNaslov: Re: nek se marakani vrate slavni dani    nek se marakani vrate slavni dani  Icon_minitimePet Jan 02, 2015 2:48 pm

zatim cukaricki[img]nek se marakani vrate slavni dani  2d16bnq[/img]
Nazad na vrh Ići dole
aca kalabic
Obcure Manager



Broj poruka : 27
Datum upisa : 23.11.2014

nek se marakani vrate slavni dani  Empty
PočaljiNaslov: Re: nek se marakani vrate slavni dani    nek se marakani vrate slavni dani  Icon_minitimePet Jan 02, 2015 2:49 pm

[img]nek se marakani vrate slavni dani  2s79dop[/img] sa portom smo igrali neseseno
Nazad na vrh Ići dole
aca kalabic
Obcure Manager



Broj poruka : 27
Datum upisa : 23.11.2014

nek se marakani vrate slavni dani  Empty
PočaljiNaslov: Re: nek se marakani vrate slavni dani    nek se marakani vrate slavni dani  Icon_minitimePet Jan 02, 2015 2:55 pm

[img]nek se marakani vrate slavni dani  28tgqcw[/img] u kupu smo izvukli partizan
Nazad na vrh Ići dole
aca kalabic
Obcure Manager



Broj poruka : 27
Datum upisa : 23.11.2014

nek se marakani vrate slavni dani  Empty
PočaljiNaslov: Re: nek se marakani vrate slavni dani    nek se marakani vrate slavni dani  Icon_minitimePet Jan 02, 2015 3:20 pm

[img]nek se marakani vrate slavni dani  Ilj0nm[/img] u super ligi partizan nam je naneo prvi poraz nadam se revansu u kupu
Nazad na vrh Ići dole
aca kalabic
Obcure Manager



Broj poruka : 27
Datum upisa : 23.11.2014

nek se marakani vrate slavni dani  Empty
PočaljiNaslov: Re: nek se marakani vrate slavni dani    nek se marakani vrate slavni dani  Icon_minitimePet Jan 02, 2015 3:31 pm

[img]nek se marakani vrate slavni dani  2lv1nif[/img] od revenasa nije bilo nista i u kupu izbacio nas partizan
Nazad na vrh Ići dole
aca kalabic
Obcure Manager



Broj poruka : 27
Datum upisa : 23.11.2014

nek se marakani vrate slavni dani  Empty
PočaljiNaslov: Re: nek se marakani vrate slavni dani    nek se marakani vrate slavni dani  Icon_minitimePet Jan 02, 2015 3:42 pm

[img]nek se marakani vrate slavni dani  Ftejox[/img] posle poraza u kupu pobeda u super ligi to je sve za sad natavicese
Nazad na vrh Ići dole
IzoInter990
Admin
IzoInter990


Broj poruka : 29
Datum upisa : 15.11.2014
Godina : 33
Lokacija : Novi Pazar

nek se marakani vrate slavni dani  Empty
PočaljiNaslov: Re: nek se marakani vrate slavni dani    nek se marakani vrate slavni dani  Icon_minitimePet Jan 02, 2015 4:32 pm

Super je sve, i samo napred. Samo da te zamolim, da postavljas price, slike u jednom postu, ovako si postavio u 74 poruke, tako da ne znam ni sta si igrao, ni nista Smile
Skockas to jedno u jednoj poruci sledeci put i to je to.
Nazad na vrh Ići dole
aca kalabic
Obcure Manager



Broj poruka : 27
Datum upisa : 23.11.2014

nek se marakani vrate slavni dani  Empty
PočaljiNaslov: Re: nek se marakani vrate slavni dani    nek se marakani vrate slavni dani  Icon_minitimePet Jan 02, 2015 5:09 pm

pogledaj sveceti biti jasno nastavicu sa pricom
Nazad na vrh Ići dole
aca kalabic
Obcure Manager



Broj poruka : 27
Datum upisa : 23.11.2014

nek se marakani vrate slavni dani  Empty
PočaljiNaslov: Re: nek se marakani vrate slavni dani    nek se marakani vrate slavni dani  Icon_minitimePet Jan 02, 2015 5:13 pm

[img]nek se marakani vrate slavni dani  X6hpbc[/img] posle poraza od porta oprostili smo se od lige sampiona
Nazad na vrh Ići dole
aca kalabic
Obcure Manager



Broj poruka : 27
Datum upisa : 23.11.2014

nek se marakani vrate slavni dani  Empty
PočaljiNaslov: Re: nek se marakani vrate slavni dani    nek se marakani vrate slavni dani  Icon_minitimePet Jan 02, 2015 10:43 pm

[img]nek se marakani vrate slavni dani  10f8jd1[/img] mancester nas napunijo usred old traforda
Nazad na vrh Ići dole
aca kalabic
Obcure Manager



Broj poruka : 27
Datum upisa : 23.11.2014

nek se marakani vrate slavni dani  Empty
PočaljiNaslov: Re: nek se marakani vrate slavni dani    nek se marakani vrate slavni dani  Icon_minitimeSub Jan 03, 2015 1:03 am

[img]nek se marakani vrate slavni dani  4gheh4[/img] na pocetku prolecnog dela sezone
Nazad na vrh Ići dole
aca kalabic
Obcure Manager



Broj poruka : 27
Datum upisa : 23.11.2014

nek se marakani vrate slavni dani  Empty
PočaljiNaslov: Re: nek se marakani vrate slavni dani    nek se marakani vrate slavni dani  Icon_minitimeSub Jan 03, 2015 1:05 am

[img]nek se marakani vrate slavni dani  2uzt0gp[/img] zatim pobeda nad vojvodinom
Nazad na vrh Ići dole
aca kalabic
Obcure Manager



Broj poruka : 27
Datum upisa : 23.11.2014

nek se marakani vrate slavni dani  Empty
PočaljiNaslov: Re: nek se marakani vrate slavni dani    nek se marakani vrate slavni dani  Icon_minitimeSub Jan 03, 2015 3:32 pm

[img]nek se marakani vrate slavni dani  25jw4gi[/img] u polecnom delu sezone sve smo pobedili i zasluzeno titulu dobili
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





nek se marakani vrate slavni dani  Empty
PočaljiNaslov: Re: nek se marakani vrate slavni dani    nek se marakani vrate slavni dani  Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
nek se marakani vrate slavni dani
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Da se vrati slavni dani nase proslosti..

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Dobrodosli :: Football Manager - moja prica :: Moja karijera-
Skoči na: