Dobrodosli
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Postovani posetioci,zelimo Vam prijatan boravak na nasem sajtu
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 [FM14]-AFC Ajax,vracanje Holandjana u vrh Evropskog fudbala.

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
MaxiGooner8
Unproven Manager



Broj poruka : 7
Datum upisa : 16.11.2014

[FM14]-AFC Ajax,vracanje Holandjana u vrh Evropskog fudbala. Empty
PočaljiNaslov: [FM14]-AFC Ajax,vracanje Holandjana u vrh Evropskog fudbala.   [FM14]-AFC Ajax,vracanje Holandjana u vrh Evropskog fudbala. Icon_minitimeUto Nov 18, 2014 8:55 pm

Evo i ja da pocnem pisati malo , nekako je uzbudljivije i da nije dosadno dok cekam FM 15 Razz
Izbor kluba je pao na Ajax , razmisljao sam izmedju njih i Werdera iz Bremena , no ipak sam njih uzeo jer su mi nekako drazi.
Klub ima jako dobre mlade igrace,dobre youth i training facilties ,a ekipa je solidna.Uz par pojacanja nadam se trofeju u Erdivisie i nekom cudu u UCL. Eto uskoro ce novi reportovi Very Happy Pozz
Nazad na vrh Ići dole
MaxiGooner8
Unproven Manager



Broj poruka : 7
Datum upisa : 16.11.2014

[FM14]-AFC Ajax,vracanje Holandjana u vrh Evropskog fudbala. Empty
PočaljiNaslov: Re: [FM14]-AFC Ajax,vracanje Holandjana u vrh Evropskog fudbala.   [FM14]-AFC Ajax,vracanje Holandjana u vrh Evropskog fudbala. Icon_minitimeUto Nov 18, 2014 9:32 pm

[FM14]-AFC Ajax,vracanje Holandjana u vrh Evropskog fudbala. Franck-de-boer-resign

Vijest koja je osvanula na oficijalnom sajtu Ajaxa,potresla je mnoge navijace tog kluba.Frank de Boer vise nece biti trener kluba iz Holandije.Nakon 4 godine u Ajaxu de Boer je osvojio 4 titule u ligi te jedan Super Cup.

Nekoliko dana posle..

"Preuzeo ti ja skoro OFK Beograd ,moj prethodni kolega dobio otkaz 3 kola pred kraj u JSL.U sva tri kola smo bili bolji od rivala.Cuo sam ja da je Ajax ,inace klub u kojem sam igrao 2 godine,pa sam nazvao neke ljude da pitam da li ce sta biti i 'aplicirao' sam za posao.Posle nekoliko dana zove mene neki moj covjek iz Holandije i pita da li sam spreman da vodim jedan mnogo veci klub ,a ja bez razmisljanja odgovaram sa uzbudjeno da ,dolazim odmah.Zaputio sam se u Holandiju na pregovore ,tamo su me docekali neki bivsi drugovi i porazgovarali smo,a nekoliko sati posle i zvanicno potpisao ugovor sa Ajaksom.Nek mi je Bog na pomoci ,nadam se da ce se dugogodisnje igranje 'menadzera' isplatiti rekoh u sebi...

[FM14]-AFC Ajax,vracanje Holandjana u vrh Evropskog fudbala. Milos-kosarac-hired

[FM14]-AFC Ajax,vracanje Holandjana u vrh Evropskog fudbala. Zurnal

ZVANICNO:"Kosarac novi trener Ajaxa!"

Sada vec zvanicno i potvrdjeno na oficijalnom sajtu Ajaxa , Milos Kosarac je postao novi trener kluba iz Holandije nakon sto je Frank de Boer raskinuo saradnju sa njima.Kosarac je neocekivano zaposlen za menadzera Ajaxa , samo nekoliko dana nakon sto je preuzeo klupu OFK Beograda.Osim OFK Beograda ,Kosarac je bio pomocni trener u Partizanu.Takodje ovo ce Kosarcu biti 2 mandat u ekipi Ajaxa jer je vec nastupao za njih kao igrac.Nazalost ovaj sjajni vezni igrac nije mogao dobiti nas pasos pa nema niti jedan nastup za reprezentaciju ,dok za reprezentaciju BiH nije zeleo nastupati.Po nekim ne zvanicnim informacijama 46 godisnji srpski trener dobice oko 15 miliona za pojacanje tima.Nadamo se da ce to biti dovoljno da pokaze svoj kvalitet.
Nazad na vrh Ići dole
MaxiGooner8
Unproven Manager



Broj poruka : 7
Datum upisa : 16.11.2014

[FM14]-AFC Ajax,vracanje Holandjana u vrh Evropskog fudbala. Empty
PočaljiNaslov: Re: [FM14]-AFC Ajax,vracanje Holandjana u vrh Evropskog fudbala.   [FM14]-AFC Ajax,vracanje Holandjana u vrh Evropskog fudbala. Icon_minitimeUto Nov 18, 2014 10:01 pm

[FM14]-AFC Ajax,vracanje Holandjana u vrh Evropskog fudbala. Transfer

[FM14]-AFC Ajax,vracanje Holandjana u vrh Evropskog fudbala. Ajax-sign-lucas-romero

"Lucas Romero potpisao za Ajax!"

Vrlo talentovani igrac sredine terena Lucas Romero postao je novi igrac Ajaxa.Velika zelja novog trenera Ajaxa,ispunjena je nakon nekoliko dana pregovaranja mladog Argentinskog internacionalca.Na zvanicnom sajtu Ajaxa pise kako je holandski klub platio Velezu 5.5 miliona za Romera.Kosarac je jako zadovoljan ovim transferom ,ali je i rekao da ovde nece stati jer je rupa u vezi jako velika te su im neophodna bar jos 2 pojacanja.

[FM14]-AFC Ajax,vracanje Holandjana u vrh Evropskog fudbala. Milos-kosarac-news-inbox

"Ajax pobedio u trci za talentovanim Norvezaninom.Odegaard u Ajaxu!"

Jedan od najtalentovanijih igraca danasnjice Martin Odegaard postao je i zvanicno novi igrac Ajaxa.Nakon sto je sa 15 godina debitovao za A reprezentaciju Norveske skrenuo je svu paznju velikana na sebe.Ajax je bio najbrzi i pobedio u trci za ovim mladim norvezaninom ,a ovaj transfer Ajaxa kostao je svega dvadesetak hiljada.No kako Kosarac kaze jos uvijek nije spreman da igra na ovakvom velikom nivou te ce najverovatnije biti poslat na pozajmicu ili ce biti prebacen u drugi tim Ajaxa(Jong AJax) koji se takmici u 2 ligi Holandije.

[FM14]-AFC Ajax,vracanje Holandjana u vrh Evropskog fudbala. Milos-kosarac-news-inbox

"Kosarac i dalje pojacava vezni dio terena,stigao i Obiang!"

Najnovije pojacanje Ajaxa i mozda najbolje do sada je sigurno Pedro Obiang.Stariji od svojih kolega koji su prethodno dosli sigurno ce biti glavni igrac ovog tima.Ajax je iskesirao 6 M za ovog sjajnog igraca koji je vec dugo u Sampdoriji.Kosarac je vec doveo 2 centralna vezna ove sezone i uradio je sjajan posao po mnogima dovodjenjem Obianga i Romera.

[FM14]-AFC Ajax,vracanje Holandjana u vrh Evropskog fudbala. Milos-kosarac-news-inbox

"Jos jedan jako talentovani igrac zavrsio u Ajaxu!"

Po svemu sudeci posljednje pojacanje u ovom prelaznom roku za Kosarca bice ovaj jako talentovani argentinski internacionalac Rodrigo Gomez.Bivsem klubu Rodriga Gomeza ,Ajax je platio 'samo' 3 miliona,a on ce sigurno biti prvi pik na poziciji desnog krila za Kosarca.

Mislim da sam odradio sjajan posao sa transferima.Veza mi je bila najpreca pa sam doveo cak 4 igraca koja ce konkurirati u veznom delu.Sada idemo na pripreme i pripremne utakmice ,a onda super kup protiv AZ pa i Erdivise ,a u prvom kolu docekacemo ni manje ni vise nego AZ .
Nazad na vrh Ići dole
MaxiGooner8
Unproven Manager



Broj poruka : 7
Datum upisa : 16.11.2014

[FM14]-AFC Ajax,vracanje Holandjana u vrh Evropskog fudbala. Empty
PočaljiNaslov: Re: [FM14]-AFC Ajax,vracanje Holandjana u vrh Evropskog fudbala.   [FM14]-AFC Ajax,vracanje Holandjana u vrh Evropskog fudbala. Icon_minitimeUto Nov 18, 2014 10:38 pm

"Prvi trofej za Kosarca.Superkup Holandije pripao Ajaxu!"

[FM14]-AFC Ajax,vracanje Holandjana u vrh Evropskog fudbala. Super-cup-winners

Fudbaleri Ajaxa su vec na startu nove sezone podigli novi trofej,a za Kosarca je ovo bio prvi trofej u trenerskoj karijeri.Sve je dobro pocelo po momcad Kosarca i vec nakon 20 minuta igre Ajax je vodio golovima Gomeza i autogolom Marcelisa.U 61 minutu cinilo se da ce Lucas Andersen staviti tacku na i u ovom susretu nakon sto je postigao lijep gol.No vec u 64 minutu Nemanja Gudelj smanjuje na 1-3.U 70 minutu Muamer Tankovic postize gol za 2-3 i jako uzbudljivu zavrsnicu.Ipak AZ nije mogao izjednaciti te je tako Ajax osvojio Superkup Holandije.

[FM14]-AFC Ajax,vracanje Holandjana u vrh Evropskog fudbala. Milos-kosarac-news-inbox


Nazad na vrh Ići dole
MaxiGooner8
Unproven Manager



Broj poruka : 7
Datum upisa : 16.11.2014

[FM14]-AFC Ajax,vracanje Holandjana u vrh Evropskog fudbala. Empty
PočaljiNaslov: Re: [FM14]-AFC Ajax,vracanje Holandjana u vrh Evropskog fudbala.   [FM14]-AFC Ajax,vracanje Holandjana u vrh Evropskog fudbala. Icon_minitimeUto Nov 18, 2014 10:44 pm

[FM14]-AFC Ajax,vracanje Holandjana u vrh Evropskog fudbala. Eredivisielogo498

"Pocela Erdivisia,Kosarcov Ajax ubjedljiv na startu."

[FM14]-AFC Ajax,vracanje Holandjana u vrh Evropskog fudbala. Ajax-players-celebrate

U prvom kolu prve holandske lige Ajax je docekao vec dobro poznati AZ.Prije samo 7 dana Ajax je slavio protiv AZ-a u Superkupu sa 3-2.Ovoga puta bilo je i jos bolje.Pobeda Ajaxa od 3-1 golovima Sigorssona,Fischera i Lasse Schonea.Treba istaci da je i Schone promasio penal u 72 minutu za veliku pobjedu,ali i ovo je dovljno za momcad Kosarca koji potvrdjuje vec na startu sezone da se radi o ozbiljnom treneru.

[FM14]-AFC Ajax,vracanje Holandjana u vrh Evropskog fudbala. Milos-kosarac-news-inbox

Eto ga .. Nastavljam sutra sada cu da odigram koju utakmicu ,a izvjestaji nece biti ovako cesti .. Recimo odigracu mesec pa cu izvestavati da ne pisem non-stop .. Pisite sta , i imam pitanje sta da stavim Zivkovicu da trenira , i Odegaardu ?
Nazad na vrh Ići dole
vegaas27
Unproven Manager



Broj poruka : 2
Datum upisa : 16.11.2014

[FM14]-AFC Ajax,vracanje Holandjana u vrh Evropskog fudbala. Empty
PočaljiNaslov: Re: [FM14]-AFC Ajax,vracanje Holandjana u vrh Evropskog fudbala.   [FM14]-AFC Ajax,vracanje Holandjana u vrh Evropskog fudbala. Icon_minitimeSre Nov 19, 2014 4:11 am

Ja igram s PSV-om,, poceo nedavno karijeru na drugom forumu pisat, pa kise neda ovdje xdd,.al pratim,.dobro si poceo,.samo tako
Nazad na vrh Ići dole
foloW
Unproven Manager
foloW


Broj poruka : 6
Datum upisa : 17.11.2014
Godina : 27
Lokacija : Valjevo

[FM14]-AFC Ajax,vracanje Holandjana u vrh Evropskog fudbala. Empty
PočaljiNaslov: Re: [FM14]-AFC Ajax,vracanje Holandjana u vrh Evropskog fudbala.   [FM14]-AFC Ajax,vracanje Holandjana u vrh Evropskog fudbala. Icon_minitimeSre Nov 19, 2014 11:27 am

Guraj Abdelhak Nourija, mnogo kul igrac moze da postane.
Nazad na vrh Ići dole
MaxiGooner8
Unproven Manager



Broj poruka : 7
Datum upisa : 16.11.2014

[FM14]-AFC Ajax,vracanje Holandjana u vrh Evropskog fudbala. Empty
PočaljiNaslov: Re: [FM14]-AFC Ajax,vracanje Holandjana u vrh Evropskog fudbala.   [FM14]-AFC Ajax,vracanje Holandjana u vrh Evropskog fudbala. Icon_minitimeSre Nov 19, 2014 11:46 am

Hvala , hvala Very Happy Zaboravio sam na njega upotpunosti , al neka ga bar ovu sezonu u omladinskom pogonu.. Muric,Nouri,Odegaard kakve samo igracine dolaze narednih sezona Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Vuk94
Admin
Vuk94


Broj poruka : 17
Datum upisa : 14.11.2014

[FM14]-AFC Ajax,vracanje Holandjana u vrh Evropskog fudbala. Empty
PočaljiNaslov: Re: [FM14]-AFC Ajax,vracanje Holandjana u vrh Evropskog fudbala.   [FM14]-AFC Ajax,vracanje Holandjana u vrh Evropskog fudbala. Icon_minitimeSre Nov 19, 2014 2:06 pm

Svaka čast,lepo odrađeno. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
MaxiGooner8
Unproven Manager



Broj poruka : 7
Datum upisa : 16.11.2014

[FM14]-AFC Ajax,vracanje Holandjana u vrh Evropskog fudbala. Empty
PočaljiNaslov: Re: [FM14]-AFC Ajax,vracanje Holandjana u vrh Evropskog fudbala.   [FM14]-AFC Ajax,vracanje Holandjana u vrh Evropskog fudbala. Icon_minitimePet Nov 21, 2014 2:19 pm

Hvala svima .. Nego znate da je izasao FM 15 i piratska verzija pa kako sada stvari stoje predobar fm i prezadovoljan sam , tako da se prebacujem na njega ,a ovu temu mozete brisati Razz Mozda pocnem novu pricu na fm 15 nesto zanimljivije sa slabijim klubom ,eto toliko pozz i izvinjavam se svima koji su pratili Razz
Nazad na vrh Ići dole
PrckoGongo
Unproven Manager



Broj poruka : 1
Datum upisa : 21.11.2014

[FM14]-AFC Ajax,vracanje Holandjana u vrh Evropskog fudbala. Empty
PočaljiNaslov: Re: [FM14]-AFC Ajax,vracanje Holandjana u vrh Evropskog fudbala.   [FM14]-AFC Ajax,vracanje Holandjana u vrh Evropskog fudbala. Icon_minitimeSub Nov 22, 2014 12:37 am

Samo gazi, brate. Mnogo su gotivna ekipana FM14. I ja sam ih vodio, uzivao. Extra ekipica. Forsiraj Nouria vec u drugoj sezoni i redovno ga treniraj. Bice zverina. bounce
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





[FM14]-AFC Ajax,vracanje Holandjana u vrh Evropskog fudbala. Empty
PočaljiNaslov: Re: [FM14]-AFC Ajax,vracanje Holandjana u vrh Evropskog fudbala.   [FM14]-AFC Ajax,vracanje Holandjana u vrh Evropskog fudbala. Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
[FM14]-AFC Ajax,vracanje Holandjana u vrh Evropskog fudbala.
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Scenario - Uzdizanje srpskog fudbala
» [FM14] Burton Albion - 2. engleska liga
» Najveća nada srpskog fudbala - Scenario: FK Omladinci
» Tottenham Hotspur-jednostavno NAJBOLJI(FM14+Transfer Update)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Dobrodosli :: Football Manager - moja prica :: Moja karijera-
Skoči na: