Dobrodosli
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Postovani posetioci,zelimo Vam prijatan boravak na nasem sajtu
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Tottenham Hotspur-jednostavno NAJBOLJI(FM14+Transfer Update)

Ići dole 
AutorPoruka
Kole
Unproven Manager



Broj poruka : 1
Datum upisa : 30.11.2014

Tottenham Hotspur-jednostavno NAJBOLJI(FM14+Transfer Update) Empty
PočaljiNaslov: Tottenham Hotspur-jednostavno NAJBOLJI(FM14+Transfer Update)   Tottenham Hotspur-jednostavno NAJBOLJI(FM14+Transfer Update) Icon_minitimeUto Dec 30, 2014 3:13 am

(PRVA SEZONA)
Jedan dan sam igrao FIFU 14 i igram fazon Manager Mode sa Chelsea(sprdnja cista) i igram tekmu protiv Tottenhama i tako su me Pevci odusevili da sam odmah krenuo na FM sejv sa njima. Video ekipicu,super tim,al' treba se tu jos raditi.. Napravim formaciju 4-2-3-1 i poceo kupovati. Prvo pojacanje na White Hart Laineu bio je Hector Herrera,placen 9 miliona evra iz Porta. Savrsen u mojoj formaciji,gde je bio CM. Kupio sam i Memphisa Depaya po preporuci skauta,a njega sam stavio kao LW,dok mi je Eriksen bio RW. Takodje doveo sam i L.Adriana iz Shakhtar Donetska. Pojacao sam i odbranu. Bedem Asmir Begovic dosao je kao zamena novom golmanu Vucice iz Rima Llorisu. Doveo sam i nove bekove,Alberta Morena i Sime Vrsaljka(meni licno najbolji LB) i CB Eder Alvarez Balanta(prvi put da sam ga doveo,a odigrao sam preko 70 sejvova za 3 godine). Cilj je bio 4.mesto u EPL i 1/8 finala LS(Arsenal je izbacen zbog nekih disciplinskih problema,ne znam zasto) i tu ja nastupam. U play-offu dobijam Feyenoord koji lagano gazim 5-0(3-0,2-0),a Eriksen je imao 3 gola i 2 asistencije. U grupi dobijam Bayern,Ajax i Romu. U ligi super igram,1.mesto delim sa MU. Igraci se uklopili u moju taktiku,stil igre,brzo,ostro,napadacki,a u odbrani tvrdo,Vrsaljko je igrao krvnicki(za sezonu 3 crvena i 19 zutih). U kupu sam dosao do 4.runde gde me je Watford izbacio 2-1(suge dali gol u 90+4'),dok u Capital One Cupu dolazim do 1/4 finala gde sam ispao na penale protiv Swansea(10-9pen.). Sto se tice LS,bio sam pozitivno iznenadjen. Ajax dvaput pobedio(3-0,5-1),sa Romom pobeda i remi(4-3,3-3),a dok sam sa Bayernom imao pobedu i poraz(poraz 1-0,al' zato im se Lamela osvetio 5-1) Prvi u grupi dalje izvlacim Juventus. Neugodan mec na Apeninima,remi od 2-2. Al' zato sam ih ispratio sa 5-2 u revansu.. Liga sve bolja,prvo mesto ubedljivo,MU posustao,sasio ih u ligi 3-0,dok sam pobedio Arsenal u derbijima 4-0 i 3-1. Svakako svi raspolozeni.. U 1/4 finalu izvlacim Barselonu. Prvi mec poraz 3-0. Mislio sam,to je to. Al' me je iznenadio Paco Alcacer kojeg sam na zimu doveo,u revansu cak 7-3 i to gol u poslednjoj sekundi,Paco postize sjajan gol sa 23m.. Sto se tice transfera,osim Paca doveo sam i Nastasica koji je dosao umesto Balante. Liga sve bolja i bolja,za ne verovati. U polufinalu izvlacim Man.City. Svakako,u ligi sam ih dva puta pobedio(2-0.4-2),tako da mi lepo leze. Svakako Paco se raspucao,u Mancesteru bilo 3-0,a u revansu 4-0. ZIVEO PACO! Liga vec osvojena,4 kola pre kraja imao sam 15 bodova vise od Chelsea. U finalu sam docekao Real Madrid. Usao sam u istoriju. Ne samo ja,nego i Paco Alcacer koji je u finalu postigao 2 gola i dosao do kote 19. U finalu sam pobedio 3-0. Svakako veliki uspeh. Ne verujem. Slavilo se to ranih jutarnjih casova,Pevci ulaze u istoriju.

Posle pisem drugu sezonu(znam da mi neki nece verovati da sam uspeo to sve u prvoj sezoni,al' jesam,jednostavno taktika i dobri igraci) Smile
Nazad na vrh Ići dole
 
Tottenham Hotspur-jednostavno NAJBOLJI(FM14+Transfer Update)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» .. Transfer update ..
» .. Transfer ..
» .. Transfer ..
» [FM14] Burton Albion - 2. engleska liga
» [FM14]-AFC Ajax,vracanje Holandjana u vrh Evropskog fudbala.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Dobrodosli :: Football Manager - moja prica :: Moja karijera-
Skoči na: