Dobrodosli
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Postovani posetioci,zelimo Vam prijatan boravak na nasem sajtu
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 FM 11 - S.C. Braga

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
drigagero
Unproven Manager



Broj poruka : 2
Datum upisa : 21.11.2014

FM 11 - S.C. Braga Empty
PočaljiNaslov: FM 11 - S.C. Braga   FM 11 - S.C. Braga Icon_minitimePet Nov 21, 2014 10:39 pm

Jednog dana igrajući FM 11 sa Realom,razmišljao sam koji bi tim mogao uzeti a da nije ni lako ni teško. Setih se Portugalske lige,inače jedna od mojih omiljenih. Rekoh sebi,koga bi tu uzeo... Sa Portom je lako,kao i sa Benfikom,a na tom FM-u i Sporting je bio prejak! I onda mi pade na pamet klub koji mi je u to vreme stalno prolazio na tiketu! Braga! I tako ja uzeh Bragu,malo po malo,pronašao sjajnu taktiku 4-1(DM)-1(MC)-3-1 Fluid/Control,protiv svakog tima igrao napadački,bez "ustručavanja". Inače,Braga je skroman klub,očekivanja su bila peto-šesto mesto,budžet 1 M €.... Transferi sjajno a jeftino odrađeni: Meyong u Atl.Madrid za 2 M i stigli Free A.Yakubu(D/RC) i Vaz Te(AM/RL) kao i Stefan Savić iz Partizana za 2 M. I tako je počela sezona,nismo prošli poslednji krug kvalifikacija za LŠ,ali smo zato prošli u LE,bila lagana grupa,prošao kao prvi ali onda u nokaut fazi "hladan tuš" : Eliminacija od Šahtjora nakon 1-1 i 2-1 i to u poslednjim minutima meča. Prebrodili smo to,nastavili sa sjajnim partijama u Ligi i tako je nastala senzacija - OSVOJENA LIGA U PRVOJ SEZONI! Kao i kup Portugala! Bilo je uzbudljivo,do samog kraja se nije znalo ko će biti Šampion... Smile Kad bi sve pisao šta se dešavalo,ne bi do sutra završio he he Smile Od sad ću skratiti i napisati samo trofeje i uspjehe u Evropi.
DRUGA SEZONA / Polufinale LŠ i eliminacija od Rome ; Osvojena Liga,liga kup i super kup
TREĆA SEZONA / Četvrtfinale LŠ i eliminacija od Real Madrida ; Osvojena liga,liga kup,kup portugala i super kup
ČETVRTA SEZONA / Nokaut faza LŠ i eliminacija od lopovskog Juventusa ; Osvojeni svi trofeji u Portugalu
PETA SEZONA / Polufinale LŠ i eliminacija od Real Madrida ; Takođe osvojeni svi trofeji u Portugalu
ŠESTA SEZONA / FINALE LŠ i poraz od Barcelone 4-3,sjajan meč ; Opet izdominirali u Portugalu
SEDMA SEZONA(u toku) / Nokaut faza LŠ,izvukli Bordo ; Dominiramo u Ligi,u kupovima prošli,super kup osvojen još na početku!

Ovaj sejv je meni izuzetno bitan,ne zbog silnih uspeha već zbog toga što mi i dalje traje,vazda su mi sejvovi trajali po pola sezone,najdalje do druge sezone doguram... Ako ste stigli do ovog dela sa čitanjem,zahvaljujem na pažnji! Smile

Samo jedan detalj iz druge sezone: Romelu Lukaku na transfer listi u Anderlehtu! Doveden za "sitnih" 6 M! Zver! Za dvije sezone postao legenda,postigao preko sto golova za 3-4 sezone!

Hvala na pažnji,prijatnu veče želim svim Zaluđenicima! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Banjola
Obcure Manager



Broj poruka : 38
Datum upisa : 19.11.2014
Godina : 33
Lokacija : Beograd

FM 11 - S.C. Braga Empty
PočaljiNaslov: Re: FM 11 - S.C. Braga   FM 11 - S.C. Braga Icon_minitimeSre Dec 03, 2014 4:38 pm

Da li nastavljas da pises ili mogu da brisem ovo? Smile
Nazad na vrh Ići dole
IzoInter990
Admin
IzoInter990


Broj poruka : 29
Datum upisa : 15.11.2014
Godina : 33
Lokacija : Novi Pazar

FM 11 - S.C. Braga Empty
PočaljiNaslov: Re: FM 11 - S.C. Braga   FM 11 - S.C. Braga Icon_minitimeSre Dec 24, 2014 12:18 am

Ma neka pise, kad nadje vremena...pratio sam ga na grupi, moze i ovde da poslozi sve to lepo Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





FM 11 - S.C. Braga Empty
PočaljiNaslov: Re: FM 11 - S.C. Braga   FM 11 - S.C. Braga Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
FM 11 - S.C. Braga
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kraj sedme sezone - FM11 - Braga

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Dobrodosli :: Football Manager - moja prica :: Moja karijera-
Skoči na: