Dobrodosli
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Postovani posetioci,zelimo Vam prijatan boravak na nasem sajtu
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Kraj sedme sezone - FM11 - Braga

Ići dole 
AutorPoruka
drigagero
Unproven Manager



Broj poruka : 2
Datum upisa : 21.11.2014

Kraj sedme sezone - FM11 - Braga Empty
PočaljiNaslov: Kraj sedme sezone - FM11 - Braga   Kraj sedme sezone - FM11 - Braga Icon_minitimePet Nov 28, 2014 3:46 pm

Završena je i sedma sezona u Portugalu! Braga ponovo izdominirala,ovoga puta postavili smo klupski i nacionalni rekord po broju bodova - 88 ! Odmah na početku sezone osvojen je Portugalski super kup,savladana je Benfika nakon izvođenja jedanaesteraca 2-2(5-3). Sjajno smo krenuli u novu sezonu,u grupi LŠ izvukli Inter,Espanjol i Malmo,lagano prvi bili. U nokaut fazi prošli Bordo 1-1 3-1 i izvukli Inter(ponovo) u 1/4 finalu. Tu sam mislio da ću proći,realno je bilo. Međutim hladan tuš,prvu u Milanu izgubio 2-0 a drugu kod kuće 0-0. Jako razočaran nastavio sam u Ligi,odigrao 1:1 sa Navalom(jedini kiks u sezoni). Osvojio Liga Kup pobjedivši Porto nakon penala 1-1(5-3),osvojena i Liga ZON Sagres,kao i Taca de Portugal(savladan Belenenses 4-1). Najbolji igrač u sezoni je bio,po običaju,Romelu Lukaku koji je na 44 meča postigao 42 gola i upisao još 12 asistencija! U sledećoj sezoni dovodim pojačanja u odbrani,prioritet LEVI BEK! I onda svim snagama na ono najbolje - Osvajanje LIGE ŠAMPIONA! Pozdrav braćo Zaluđenici... Smile
Nazad na vrh Ići dole
 
Kraj sedme sezone - FM11 - Braga
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» FM 11 - S.C. Braga

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Dobrodosli :: Football Manager - moja prica :: Moja karijera-
Skoči na: